Adka269
26.03.17,20:55
Ahojte, chcela by som sa opýtať aký je postup odstránenia znamienka na krku a či to bolí? A aká je cena? Lebo mám na krku znamienko ktoré mi dosť prekáža a najradšej by som sa ho zbavila. Prosím nech tu píšu hlavne ti, ktori maju skúsenosť s odstraňovaním znamienka na krku.
ivka70
26.03.17,19:27
Znamienko sa odstranuje chirurgicky a boli to ako kazda zasivana rana, mna, mam pocit, ze na krku ovela viac ako na ramene, kedze je tam tenka vrstva koze a je to navyse dost pohyblive, cize zo zaciatku treba velmi opatrne tocit krkom.
Pokial ide o indikovane odstranenie (obvodny, odporucenie na kozne a kozny na chirurgicke odstranenie), tak sa neplati.
Lenka298
26.03.17,19:50
Ja som si dávala vyberať znamienko na krku a na chrbte teraz koncom februára. Nie je to nič strašné, ale oproti znamienku na tvári, ktoré mi vyberali v januári to bolelo viacej. Toto na krku bolo ale oveľa väčšie. Kožná mi ho skontrolovala, umrtvila a vybrala. Celé to trvalo cca 15 minút. Vyberanie som vôbec necítila. Prelepila mi to náplasťou a išla som naspäť do práce. Tým, že krkom sa viacej hýbe tak mi stehy nechala 2 týždne. Prvé 3 dni som si to nemala vôbec odliepat, a celkovo sa opatrne otáčať. Potom som si to natierala masťou ktorú mi predpísala. Po 2 týždňoch mi stehy vybrali a všetko v poriadku. Jazvu mám ešte červenú a je citlivejšia na dotyk, ale tak ešte od vyberania neprešiel ani mesiac tak je to normálne. Bolesť som cítila kým som mala stehy, ale nebolo to nič strašné. A čo sa týka ceny, tak to je rôzne. Mne to vyberala kožná, a toto na krku a chrbte mi preplatila zdravotná, ale doplácala som aj tak 20eur za materiál. Zamienko na tvári bolo z kozmetického hľadiska( aj keď mi vadilo) a zato som platila 40 eur.
Valcake
26.03.17,21:24
Nie je znamienko ako znamienko. Najhlavnejšie je dať dobre skontrolovať. Držím palce!
Adka269
29.04.17,07:59
Ďakujem a znamienko som si dala už odstrániť
Adka269
29.04.17,08:00
Ďakujem a znamienko mám už odstránené
Adka269
29.04.17,08:01
Ďakujem a znamienko som si dala odstrániť
korela
29.04.17,20:38
Akú máš skúsenosť, podelíš sa? Ja tiež uvažujem.
Adka269
02.05.17,02:49
Jedine co tam boli je inekcia na umrtvenie a potom to je v pohode. Vyberu to rychlo, potom prelepia a ides domov. Ja som nic neplatila lebo chirurg u ktoreho som bola to vyberal zadarmo, iba inekciu som platila 1€ za kus.