budúciúčtovník
29.03.17,12:31
Ahoj, v sekcií vzdelávanie som zadala otázku ohĺadom kurzu účtovníctva a po 2 komentoch mi bola otázka zrušná...nešlo o žiadnu reklamu ani nič podobné. Mama túto stránku ospevuje už niekoľko rokov, ja som sa len pred chvíľou registrovala a teda som nemilo prekvapená.
ivka70
29.03.17,10:53
islo o reklamu, a tvoj otazka bola zmazana (mnou)
jednoducho si zadala link, firmu aj to ,ze hladas dasich kupujucich ....

prestuduj si Pravidla porady a dodrziavaj ich, potom mozno aj ty budes nadsena ako tvoja mama

inak si chod nahanat kupujucich niekde inde
budúciúčtovník
29.03.17,11:24
bohužial som si len hľadala parťaka na kupu kurzu ale očividne bude istejšie osloviť známych. Presne info a link som uviedla v domneni ze to niekoho zaujme. S firmou poskytujucou kurzy niesom v ziadnom vztahu a ani sympatii, islo o cisto nahodny vyber nakolko ako som spominala dnes mi bol po 3.tyzdnovom cakani zamietnuty kurz prostrednictvom upsvar a repasu. Takze asi tak.
ivka70
29.03.17,11:29
naplnilo to vsetky znaky reklamy, nikto nemoze vediet, ci ide o tvoju firmu a reklamu alebo nahodny link
porozmyslaj nad moznostou vyuzitia bezplatneho inzeratu v sekcii Inzercia: http://www.porada.sk/inzercia/
budúciúčtovník
29.03.17,11:32
Vazne tam nebol ziaden skryty umysel len prosty zaujem o moznost lacnejsej dostupnosti kurzu. Tak sa teda ospravedlnujem.
ivka70
29.03.17,11:37
Vazne to neber osobne, jednoducho pravidla platia pre vsetkych prave preto, ze niekto ten umysel ma a robi to zamerne a preto to nie je povolene nikomu
vicktor
29.03.17,12:26
... som zadala otázku ohĺadom kurzu účtovníctva ...
Ked absolvujes kurz budes si musiet zmenit nick.