Michaelsr
06.04.17,21:28
Dobrý Deň mám malý problém na steame už hrám s kamarátom dlhšiu dobu jednu hru ARK: Survival Evolved hru som hral asi 100 hodín fungovala a išla plynulo a krásne no potom my hra padá približne tak po 10 sekundách pri načítaní až 10 minútach spadne a vždy my vypíše chybu teda večinou Video driver crashed and was reset! Make sure your video drivers are up to date. Exiting... túto chybu my vždy vypíše í ked občas my vyskočí aj táto Out of video memory allocate a rendering resource. neviem čo spravit skúšal som celý počítač vynulovat do pôvodného stavu no nepomôhlo takže chyba nikde u mňa nebola vírus to není lebo mám antivírusový program teda no mal som :-D skúšal som hru spúštat cez program Nvidia experience ale nepomôhlo to chápem toto je hodne zložité ale snad sa tu niekto vyzná a pomôže ale pozeral som túto chybu na internete trošku som googlil a našlo my že táto chyba skákala veľa ľudom či na počítačoch alebo herných notebookoch takže neviem čo s tým často krát sa konkrétny ľudia nedostaly moc daleko k riešeniu :-DDD dakujem za akúkoľvek radu a pomoc :-)