strejdo45
10.04.17,01:19
Ahojte,

Prosím Vás mám taký problém.

Kúpil som si hry Mafia II a Wolfenstein.. a ked ich chcem naištalovať tak cez nejaký stream. Všetko by bolo v poriadku, keď len mám zadať pri inštalácii autorizančný kod nechce mi ho vôbec zobrať. Pri obidvoch hrách. Viete kde môže byť chyba? predsa len mi musí tie kody zobrať keď je to z originálu.
Vďaka za odpoveď .
taiko
10.04.17,06:31
1.Pravdepodobne mas na mysli platformu Steam, ktoru pouzivaju vyrobcovia hier na distribuciu.
2. Odkial mas autorizacne kody ?
3. Tie hry si si zakupil ?
strejdo45
10.04.17,07:12
Jasne,obydve mam originaly kupene, ziadne stahovanie z internetu :) a autorizacne su z vnutra na obale a nechce mi ani jeden prijat.
taiko
10.04.17,07:26
daj printscreen obrazovky toho, co Ti steam vypise
taiko
10.04.17,07:29
Skus postupovat podla tohoto:

1. Log in to Steam and click on Library.
2. Right-click on the game, select Delete local content, and confirm.
3. Insert the first disc into your computer.
4. Close Steam (Steam > Exit).
5. Press Windows Key + R to open Run
6. In the Run window type:

"C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:

7. Replace E: with the CD/DVD drive you are installing from if is not correct.
8. Replace C:\Program Files\Steam if your Steam installation is not in the default location.
9. Press OK. Steam will launch and ask you to sign in if you do not have your password saved. Your installation should continue from the disc.
romana147
10.04.17,08:47
Zaplatíš za Mafiu, tak sa nediv, že nefunguje
taiko
10.04.17,08:48
to hadam ani nebolo potrebne ;)
misoft
10.04.17,09:01
Ako taiko popísal - dá sa to i ním popísaným spôsobom - v tom prípade by sa overilo, že hra bola už raz registrovaná a malo by preskočiť zadanie SN, prípadne zadanie SN by STEAM len overil. Ak by to nefungovalo - taikom popísaný postup - v takom prípade sa hra inštaluje bez spusteného klienta STEAM, alebo v stave offline v klientovi STEAM. Inštaluješ klasicky. Potom sa stačí len prihlásiť na STEAM - pri spustení klienta sa overí inštalácia a inštalované hry a kľúče.
Poznámka - pokiaľ na obaloch hry je piktogram STEAM - hra bude i v digitálnej podobe a môžeš si ju po odobratí z knižnice opätovne stiahnuť a nainštalovať - a v tomto prípade to bude vždy posledná verzia hry so všetkými aktualizáciami hry. V prípade registrácie a uloženia v knihovni STEAM už nie je potrebné inštalovať z DVD/CD média.