mmmaster
19.04.17,23:57
Zdravim, Vlastnim v mestskej casti BA-Dubravka vyhradene parkovacie miesto. Otazka znie ci toto parkovacie miesto mozem dat do prenajmu dalsej osobe. Dakujem za odpoved, Marek
ivka70
19.04.17,22:17
vlastnis ho alebo ho mas od mestskej casti prenajate?
mmmaster
19.04.17,22:23
ano presnejsie mam ho prenajate, teda platim iba dan za uzivanie verejneho priestranstva
ivka70
19.04.17,22:27
Ak by si ai prestudoval zmluvu, prenajimat prenajate mozes len so suhlasom majitela. Ten ti mestska cast neda. A kedze parkovacie miesto sa prenajima na konkretne EČV, ani technicky to nie je mozne, aby na danom mieste parkovalo auto s inym EČV.
mmmaster
19.04.17,22:34
dakujem za upresnenie, a pozeral som si zmluvy a o dalsom prenajme som nic nenasiel, preto som sa pytal. takze este raz vdaka
misoft
20.04.17,09:52
https://www.dubravka.sk/sk/Potrebujem-vybavit/Uzemny-rozvoj-a-zivotne-prostredie/Parkovanie.html
Toto parkovacie miesto je pravdepodobne označené EČV vozidla žiadateľa... na zvislej značke i na parkovacom mieste.
Ak tam bude vozidlo s iným EČV - už je to obsadenie vyhradeného parkovacieho miesta a pokiaľ s tvojim súhlasom - už to môžu považovať za porušenie zmluvy.
bettylou
20.04.17,10:55
To je fakt jak u ch.jov na dvore. Tak parkovať nemájú kde, ale takéto caviky robia, potom jasné, že niet kde parkovať. A ak sa chceš oháňať tým, že je to kôli tomu aby sa s miestami nekšeftovalo, tak prvý kšeftár je mesto. :D