matuke331
25.04.17,19:07
Dobrý den potrebujem poradit s tabulkou v exceli ide o vyhladavanie vo stlpci D9 zadavam nejake generovane cisla v riadku otazka c 1. k danym cislam zadavam hodnoty tie ktore su v sedej oblasti to znamena pocet 1,2 a meranie 1,2 v cervenej oblasti je cas datum a pocasie a tieto hodnoty chcem aby mi nejako same vygenerovalo cas na zaklade casu a datum na zaklade hodin a pokial to funguje tak napr teplotu na zaklade internetu ked vyplnim riadok a skocim do riadku pod tym otaza č.2 vyhladavanie D5 po zadani cisla ktore sa nachadza v tabulke potrebujem aby mi vyzobrazilo cely riadok ktori patri pod to cislo riadok takym sposobom ako je ten zlty D7 ... dakujem za rady a pomoc odvdacim sa ako bude treba p.s. to vyhladavanie chcem ako v telefone mam v mobile xy cisel a mien ked idem zadat manualne cislo do tel a to cislo je uz v tel. zozname tak telefon sam to cislo ponukne aj s menoma tak isto by som to chcel tabulka v prilohe dakujem ;) pekny den a vecer
frenkacik
25.04.17,17:54
Posielam subor naspat s makrom. Ak doplnis v stlpci K9:K24 nejaku hodnotu tak sa do toho isteho riadku automaticky doplni aktualny datum aj cas.