koscjan
01.05.17,17:34
V záhradnom jazierku mám kdesi vo folii dieru. Skúste poradiť ako ku nájsť a ako zalepiť....
arizona
01.05.17,15:44
Zadaj suradnice,pride niekto z poradakov a pohlada .-)
misoft
01.05.17,20:00
A vezmeme si aj lupu.....:D.
Mr.40
02.05.17,15:41
Musíš hľadať v úrovni hladiny vody. Ja som si u predajcu kúpil deci prípravku na lepenie fólií a kúskom zbytku jazierkovej fólie som dieru zalepil podobne, ako dieru na duši bicykla.
misoft
02.05.17,16:31
Ovšem to musí vedieť, kde je tá dierka.... inak mu je kúsok fólie a lepidlo na dve veci...
bodliak
02.05.17,16:38
Este by mohol pouzit sadu na opravu pneu z auta a vystriekat to do prazdneho jazierka.
buchač
02.05.17,18:32
:D :D :D :D :D
afrikánka
02.05.17,19:02
Mr40..Dobre radíš....takto sa dá nájsť únik vody z jazierka a aj lepenie je účinné....... chce to iba trpezlivosť, dobrý zrak a pozornosť
vicktor
03.05.17,06:16
Preco na urovni hladiny? Ved dierka moze byt aj na dne. Tam je vacsi tlak a pod jazierkom mozno ostry kamienok.
vicktor
03.05.17,06:22
Ake velke je to jazierko? Vlastne to je jedno. Lepit mozes az ked najdes dierku. Dierku najdes len tak ze vsetko vylejes, vycistis, das na terasu, naplnis vodou a odsledujes.
Potom zalepis najlepsie kuskom podobnej folie a na vhodne lepidlo sa opytaj dodavatela jazierok.
Pred vlozenim nadoby naspat preskumaj ci v jame su ostre kamienky a mozes pridat trochu piesku.
afrikánka
03.05.17,07:55
A prečo nie? Začneš dnom jazierka. Obvykle tam sa zvykne prederaviť
vicktor
03.05.17,08:04
Zasa ti nerozumiem.
Opytal som sa preco na urovni hladiny, ty mi oponujes "preco nie" a potom mi das za pravdu ze treba zacat dnom...
afrikánka
03.05.17,12:19
Ak sa povie, že treba hľadať dierku v úrovni hladiny....tak sa rozumie, že sa začína hľadať od dna. Aspoň ja som to tak pochopila.
smajlíka s vyplazeným jazykom pre istotu nepošlem, aby si zas nepovedal, že to iba rozmaznané decká vyplazujú jazyk, možno by sa skôr hodil ten vyškerený, zubatý
afrikánka
03.05.17,12:33
Ja ešte prispejem radou....ak vo fólii objavíš dierku a nemáš to jazierko veľké a nedal si pod fóliu odporúčanú geotextíliu, bolo by vhodné to napraviť. Nemusíš zakúpiť geotextíliu. Postačia ti staré vyradené koberce, trebárs aj zo zberu. Môžeš tiež použiť aj staré noviny, časopisy a vystlať jazierko, ale nezabudni odstrániť kovové spinky. Ušetríš a ešte budeš "in".......recykluješ:)
afrikánka
03.05.17,17:39
Mínuskár nemá jazierko.
Mínuskár nemá ani pozemok, kde by si jazierko zhotovil.
Mínuskár nevie, čo je recyklovať, nie je proste "IN"
Mínuskár je jednoducho......primitív a dobytok
Mr.40
04.05.17,14:56
Myslel som to tak, že tam, kde sa "ustálila" hladina je dierka (teda nie na dne), a ak voda už ďalej neklesá, tak tá dierka je na úrovni hladiny. Ak by bola na dne, tak voda pravdepodobne vytečie všetka.
afrikánka
04.05.17,18:19
Tak, nech si ešte odčerpá vodu, zníž hladinu a pohľadaj hmatom ruky, trebárs použi lupu. Ak nič nenájdeš tak prelep po celom obvode.
Najjednoduchšie by bolo asi fóliu vyhodiť a dať novú.
kukučka
04.05.17,21:52
Mínuskári boli dvaja a možno medzi nimi ani nie je ten/tá, komu adresuješ svoje ostré komentáre. Tie mínusky neprestanú pribúdať, kým sa nad ne nepovznesieš, ale to ty predsa vieš. A možno aj ježoro majú. Ja nie, mám za domom jarek. Vyškerený, 2x.