alex5896
03.05.17,10:56
chcem sa opýtať ako sa da zbavit malých bradaviciek, chodila som na vypalovanie dusíkom ale stale rastu take drobne nepoznate nieco ucinne z lekarne (domace veci ako citron ocot podviazanie nechcem)
vlado 33
03.05.17,11:36
Daj si ich odstrániť chirurgicky.... laserom. Nič účinnejšie nepoznám.
Anika61
03.05.17,12:35
"Ujo" Google:-) píše
http://www.najlekaren.eu/bradavice/
A veľa iného......stačí sa poradiť v lekárni.
mahony1
03.05.17,17:26
Mal som podobny problem, ked som mal 16 rokov. Na oboch dlaniach mi vzniklo asi 10 roznych malych bradavic. Skusal som vsetko mozne, lastovicnik, citronovu koru, vypalovanie zapalkami. Vzdy sa vratili - v este vacsom mnozstve. Akoby sa sirili krvou. Potom som cez letne prazdniny skusil kuru cesnakom. Pocas 2 tyzdnov som si niekolkokrat denne dal chlieb s maslom a pokrajanymi struckami suroveho cesnaku. Nevynechal som ani jeden den.

Po 2 tyzdnoch mi sami od seba zacali bradavice vysychat a miznut. Odpadli ako male chrasticky - jedna po druhej. Vsetky - ani jedna neostala. Odvtedy mam od nich pokoj... Nic ine som nezmenil. Skus, mozno ti to pomoze.
Estetic
22.05.17,08:21
Ide o to,či sa bavíme o bradavičkách ktoré sú virusového pôvodu,,,bradavičkách" čiže fibroma pendulum alebo o drobných haemangiomoch či znamienkach.Podľa toho sa určí liečba.Okrem dusíka je viac možností,ale podľa dg. rôzne.
kopretinka
22.05.17,09:46
ja mám asi tie fibrómy,cca pred 10 rokmi mi to odstránili laserom,teraz sa mi to vrátilo,sú síce menšie,ale je ich veľa.Mám to na krku,kde aj predtým a ešte aj tam sa mi objavili,kde som mala minulý rok pásový opar.Jeden veľký mi nechceli laserom,že to je na laser veľa,ten odstránili chirurgicky,ten sa nevrátil.Čiže môj názorr,laserr nepomohol....
kopretinka
22.05.17,09:49
väčšina tých prostriedkov nie je na bradavice
arizona
22.05.17,09:55
Ja som mala na krku tri, asi sa to vola fibromy/.
Bola som si ich u koznej dat odstranit dusikom.Ta ked nasadila zvacsovaie okuliare a zacala vypalovat,tak ich nasla hadam sto!!!
Hovorila, ze to je virusoveho povodu, ze sa musia odstranit vsetky,inak sa budu stale rozsirovat.
Na cas som mala pokoj,ale po case sa zacali objavovat znovu...

Niekde som citala, ze sa tvoria,ked nefunguje pecen spravne. Takze mozno by pomohlo skusit "ocistu" pecene.

Niekomu pomaha potierat ich jablcnym octom, niekto podvazuje nitou,niekomu pomoze potierat lastovicnikom.
Estetic
22.05.17,10:00
Nie je to celkom tak,pri fibroma pendulum ide o vrodený typ kože,podobné problémy najdeme aj u predkov.Vždy sa odstránia fibromy,robíme to Ambustarom alebo Onetechom podľa toho aké sú,tie uplne malé,ploché treba zrušiť Cryo ošetrením.Väčšinou treba prísť raz za 2-3 roky s tými prvými ktoré sa spravia a je pokoj.