b-u-k-o
09.05.17,10:20
Mam fanpage k svojmu eshopu, chcel by som ho pridat do roznych inzertnych skupin a davat inzeraty pod hlavickou fanpage. Doteraz to davam pod sukromnym menom, ale otravuje to mojich priatelov. Nechcem si zriadovat fake profil, jednoducho potrebujem vystupovat pod svojou znackou. Kde sa to da nastavit?
rerex
07.06.17,06:44
FB marketing je veľmi komplexný a sofistikovaný systém. Sám som strávil samoštúdiom asi rok, neskôr som sa dal aj na kurzy seo optimalizácia (http://www.sk.start-solutions.eu/seo-optimalizacia/) a ppc marketing. Ak máš záujem o predávanie a prezentovanie cez fanpage, tak ideálne doporučujem, aby si si vytvoril sieť (môžeš pár ľudí alebo aj vačšiu) administrátorov a prispievateľov, ktorý budú publikovať a zdielať obsah medzi svoje kontakty.

Toto je najjednoduhšia a najefektívnejšia cesta budovania FB publika (pokiaľ nemám záujem o platené reklamy). Avšak pozor, veľmi dôležité je aj relevantnosť publika. Takže určite nemá zmysel umelo ťahať ľudí do skupiny, ktorý sú mimi relevancie.

Relevantnosť hodnotí už pomaly každý vyhľadávač a FB bude otázka času, kedy sa z neho stave vyhľadávač na základe sociálnych referencií. Takže na to pozor.