Hurrican
09.05.17,20:05
Dobry Den. Stala sa mi taka neprijemnost, ze mi z nicoho nic prestalo fungovat heslo na azet.sk (k mailovej schranke). Je to uz asi treti den a vsimol som si to az teraz ked som sa snazil z mojho osobneho pocitaca (kde nema nik iny pristup) prihlasit na azet a vypisalo ze nespravne heslo. Nemal som tam ani alt. mailovu schranku ani tel.kontakt takze mi obnova funguje len ked zodpoviem bezpecnostnu otazku, ktoru som vsak tiez nezadaval, kedze azet som pouzival asi 9 rokov a vtedy to nebolo potrebne tak sa mo to pyta na oblubenu knihu a autora na co neviem odpovedat. Jedna sa o moju hlavnu mailovu adresu ktoru mam prepojenu zo vsetkym (itunes, steam ,gog, uplay atd...) Este som si overil cez mobil (iphone pod heslom) kde som mal v safari heslo ulozene,ze ci ho zadavam spravne ale ani tam ma automaticky neprihlasilo ze zle heslo. Pisal som na zakaznicku podporu azetu ze co s tym a odpovedali mi v skratke ze ak mi heslo niekto uhadol ze to nevedia dokazat ani vyvratit. Ze je mozne ze som mal jednoduche heslo a tak sa to mohlo stat (moje heslo malo 10 znakov, Velke male pismena plus cisla,takze uhadnutie vylucujem). Dalej ze v buducne si mam strazit heslo, a zabezpecit mail aj dalsimi moznostami (telefon alebo alt.mail) a ze v pripade ze mam dokaz ze mi to niekto hackol ze sa mam obratit na policiu a ze ak to policia uzna tak jej dokazu vyhoviet. Jediny dokaz co mam ze sa jedna o moju emailovu adresu tak je ze ju mam aj v telefone a tam vsetky maile, akurat ze posledne tri dni sa mi neaktualizovali pretoze mi to vypisovalo ze nespravne helo. Ale ani na zaklade tohoto mi na zakaznickej linke nepomohli. Co mozem prosim robit. To mam naozaj ist na policiu a nahlasist ze mi bol ukradnuty mail ? (aj ked si myslim ze oni v tom maju problem a ich system mi nejak zmenil heslo alebo znemozniil pristup) Dakujem
Dodkoo
18.06.17,20:07
Niečo podobné som si urobil/zablokoval keď som zabudol heslo a skúšal rôzne kombinácie tak už pravdepodobne nedovolilo sa prihlásiť ani zo správnym heslom jedine cez obnovu a tam som nemal vyplnené alternatívne údaje. Nie je dobé mať na azete hlavný mail niekde napíšeš príspevok komu sa nepáči a ťa zablokujú tak prídeš o mail. Rovnako mať hlavný mail u poskytovateľa netu, toho vymeníš a tiež prídeš o mail. Ideálne je mať vlastnú doménu a nie si závislý od nikoho môžeš migrovať s mailom kam chceš a nikto ťa nevypne.
hektor410
18.12.21,01:24
dobrý deň, mám taký problém a ten je taký že som si zmenil mobilné číslo no a chcem si zmeniť heslo na pokeci no nedá sa lebo som tam mal na overenie účtu to staré číslo ktoré neexistuje tak sa chcem spýtať snáď to už niekto zažil a poradí ako postupovať
vlado 33
18.12.21,14:12
Skúšal si sa skontaktovať na Call centre telefonicky? Po overení určitých údajov ti pošlú nové heslo. Ako si to mal poistené, pri zabudnutom hesle?
veronikasad
18.12.21,14:29
Zo stránky AZET-u

Pre nové heslo je nutné vyplniť formulár pre obnovu hesla. Je potrebné zadať prihlasovacie meno (Azet ID) a potvrdiť tlačidlom Požiadať o nové heslo.

Obnova hesla funguje prostredníctvom:

alternatívneho e-mailu
mobilného telefónneho čísla
kontrolných otázok (ak boli v minulosti zadané)

Ak ste vo svojom účte mali vyplnený aspoň jeden z týchto údajov, heslo pôjde obnoviť.
vlado 33
18.12.21,14:58
veronikasad: Nemal som z toho nič. Spomenul som si na dátum, že som si predplatil pokec, to stačilo. Treba komunikovať, nie vypisovať.