asasasasd
11.05.17,17:23
Mam skylink na dva tv s jednou kartou a chlapec sa mi hral s nastaveniami a prestal mi ist druhy tv.Vie mi dakto poradit co tam treba spravit ako to sparovat?Satelit na dva koaxili ku kaydeu tv jeden.Hlavny TV s kartou je cez HDMI prepojeny s TV a sietovym kablom do routru s internetom.IDE O CRYPTOBOX HD600 MINI


Dakujem
misoft
11.05.17,15:37
Široký pojem.... ako sú prepojené, cez čo? Ak cez sat.prijímač - v nastaveniach hľadaj, ak cez satelitný STB - tiež hľadaj v nastaveniach.
Žiaľ - veštecké a krištáľové gule sa nám minuli, takže ti do obývačky nevidíme a nevieme, čo tam máš.
Takže najskôr si toto preštuduj http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html a podľa toho oprav text popisu problému....
misoft
11.05.17,16:36
Takže aj IPTV?
asasasasd
11.05.17,16:40
Prepac ale neviem co je IPTV?
misoft
11.05.17,16:51
Internetová televízia - cez internet. Pretože ako píšeš - zo satelitu do prijímača a do telky a potom od routeru do prijímača - takže dva zdroje satelit + internet.
Lebo ten prijímač má dva výstupy - HDMI + klasický anténny.
Môže prijímať signály zo satelitu a z internetu (to je tá IPTV).
lubko6394
12.05.17,05:24
1.Zdielačka ide cez router a aj druhý prijímač je v sieti. Reštartni najskôr hlavný a následne vedľajší prijímač. Mohlo by to naskočiť.
2. Ak nie zober 2 USB kľúče a nechaj si nahrať soft pre oba prijímače od predajcu a doma sprav upgrade boxov z kľúčov.
3.Zober boxy predajcovi a spraví ti to spravidla na počkanie
arizona
12.05.17,19:08
Sklink ma aj vlastne web stranku s kontaktami.Skus im opisat tvoj problem, mozno pomozu.
Ja osobne mam s ich komunikaciou dobre skusenosti,mala som techn.problem, dost rychlo odpovedalia a pomohli
lubko6394
13.05.17,10:05
Píše 2 prijímače na 1 kartu - to znamená zdielanie. A to je v rozpore s VOP. Na to má slúžiť tzv.druhá karta (platená). Skylink teda rozhodne nevolať.