Zuzannaa
01.06.17,20:40
ám takú jednu šialenú otázku, na ktorej sa zrejme aj zasmejete. Nechce sa mi rozpisovať celé to pozadie otázky, bolo by to na dlho, ale chcem sa Vás spýtať, či je možné nakaziť sa nejakým druhom gynekologickej infekcie, pokiaľ má žena intímnosti s partnerom (ale k priamemu pohlavnému styku nedošlo), žena samozrejme má krátko na to zdravotné gynekologické problémy a pritom nevie z čoho. Po nejakom čase sa dozvie, že posteľná bielizeň u partnera nebola čistená 6 rokov !!!! je mi smiešne sa na to spýtať, ale myslíte si, že sa žena môže nakaziť aj takýmto spôsobom??
Terezia13
01.06.17,19:56
asi by som už neriešila z čoho, ale hlavne ísť ku gynekológovi, až v ďalšom rade by som sa veľmi vážne zamyslela nad poriadkumilovnosťou partnera a či mi taký vzťah ničo pozitívne prinesie, zrejme ani osobná hygiena partnera nie je v poriadku, čo pri intímnom spolunažívaní je dôležité
Zuzannaa
01.06.17,20:23
no v tom je ta moja smiešna otázka, že gynekolog bol samozrejme poriešený. je uz vsetko v poriadku, len pri komfrontacii partnera doslo k hadke, kedy ja tvrdim, ze kludne mohlo dojst k nejakej infekcii a partner tvrdi ze somarina na n-tu. to ze takyto vztah nema perspektívu, o tom sa bavit ani nebudeme, len ma zaujimal aj nazor niekoho ineho, ci si mysli, ze je nieco take mozne alebo nie.
Mila123
01.06.17,20:29
neverím, že by si spala v bielizni, ktorá 6 rokov nevidela práčku!!!!
lujza.j
01.06.17,20:51
Ja neverim,ze to tu vobec niekto-zena napise:eek:
ivka70
02.06.17,03:58
Intimnosti sa konaju v autach, v trave, na sene, na miestach, ktore prane a dezinfikovane neboli nikdy - z toho sa zda, ze vacsi vplyv bude mat osobna hygiena ako prostredie samotne.
mahony1
02.06.17,20:05
Presne tak, skor by som tipoval, ze pricinou bola jeho chybajuca osobna hygiena (ust, ruk..atd...), podla toho co pouzil na "intimnosti" :-)
Anika61
03.06.17,21:40
Áno môže,je známe že kvapavku je možné dostať po použití nevypraného uteráku a tak isto voš lonovú,či vaginálne bradavice,herpes napr.na verejnom WC ak ich pred tým použila infikovaná osoba.
https://mdiva.aktuality.sk/clanok/27508/extra-najvacsie-myty-o-pohlavnych-chorobach/
lujza.j
04.06.17,09:04
Aspon niekto rovnaky nazor ako ja:)na dov.po 2tyzdnoch vraciam domacej štós jej cistych uterakov:Dverim iba svojim...
Terezia13
11.07.17,16:47
nuž to ostáva len odporúčať - utekať z tohto vzťahu