stefaneli1
04.06.17,14:00
mam nasadene chilli papricky red skorpion.Ako ich mam po zbere vysusit nakolko aj minuly rok po zbere zacali cerniet nedali sa susit tak som ich musel zavarit do nalevu.
Žabinka
04.06.17,12:07
a ako ich po vysušení použiješ? ja som čili papričky sušila tak, že som ich pokrájala na menšie kúsky, asi na tretiny, a na tanieri sa pekne vysušili, ostali červené.. ale ja som ich potom po vysušení v mixeri podrvila na menšie aby som ich mohla dať do mlynčeka na korenie..
pavol54
04.06.17,12:08
Na koreni, kým nestratia väčšinu vody, potom ihla nitka cez stonky zavesiť do prievanu nie na priamom slnku. Len zdravé. od polovička septembra už len udržiavať vnútri v suchu.
Katy a R
04.06.17,12:09
tiež takto suším ..
Žabinka
04.06.17,12:12
aj na nitke suším, ale musia byť v suchom prostredí.. na chalupe je vlhko, tam sa stane, že skôr ako sa vysušia, tak zahnijú..
pavol54
04.06.17,12:13
aj tak sa dá, lenže ak sa otvoria skoro sa riskuje že dužina môže začať kaziť, osliznie.
Žabinka
04.06.17,12:19
tento pokus som robila prvý raz, a vydaril sa..:) bol to darček mužovi, má rád štipľavé.. skombinovala som Trinidad Scorpion červená plus Habanero červená aj oranžová, plus morská soľ.. na moju pripomienku, že to môže páliť, sa zasmial, a pekne si mlynčekom namlel do polievky.. prvýkrát polievku nedojedol.. odvtedy je opatrný..:)
pavol54
04.06.17,14:59
Menej straty budeš mať ak rozmixuješ, dáš do 5% soli, trochu octu aby si vytvorila kyslé prostredie. Šup sním do výživovej fľaštičky. môžeš si dokombinovať ostrosť obyčajnou kápiou. Lepšie je to sterilizovať. Tým sa pálivosť netratí. Ja suším pálivú len do klbás
vicktor
04.06.17,15:32
Zaujimave, papricky mi vzdy jednoducho uschnu, potom ich pred pouzitim krajam / drvim.
Najskor mixer, potom mlyncek, co z toho ostane...?
arizona
04.06.17,15:50
Ak mas povalu, zaves tam.Tam prudi vzduch a je sucho.Mozno by sa ti oplatilo kupit susucku ovocia,ak nemas inu moznost.Alebo susit v trube na plechu,na minimalnej teplote a pootvorenych dvierkach.

Ja tiez dlhe roky susim na snurke. Vesiam na stenu pri krbovej piecke,na jesen obcas na vecer prikurime,tak sa rychl preschnu.
Potom pomeliem na kavovom elektr.mlynceku a dam do pohara s vieckom.
willma
05.06.17,06:10
tiež fungujeme so sušičkou - ja max nazbieram a ostatné nechám domácemu - teda krájanie, ukladanie a sušička smer letná kuchyňa _ a mletie tiež nerealizujem ja :D
Žabinka
05.06.17,06:25
dobre si si to zorganizovala.. ja som si neuvedomila, ako to páli, až kým som sa trochu nenadýchla prachu, ktorý sa zvíril z mixéra..:cool: dosť blbé..:D krájam, že držím za stopku, a v ruka v dvoch sáčkoch, krájacia doska si drží pálivosť ešte zopár dní napriek umytiu..:cool:
willma
05.06.17,06:28
viem čo za špeciálnosti sadím - takže okrem zberu sa ostatným prácam vyhýbam jak čert krížu :D
pavol54
05.06.17,14:17
Wilma to nerobíš dobre s tým delením práce. Prišli ku mne dve baby nakupovať, jedna že aj pálivú zeleninovú do leča. a hneď komentovala: prídem domov tú pálivú nechám manželovi a ostatné do leča očistím ja. Na to druhá: Pálivú manželovi nikdy, večer ma chytí a ja z kože vyskočím.
Žabinka
05.06.17,14:18
:D
willma
06.06.17,06:46
pali neboj aj tomu sa potom vyhýbam ako čert krížu :D