Norushka
08.06.17,09:38
Hladam skladbu z radia, bol to ako podmaz vo vecernom vysielani. Zial uz neviem ktore radio to bolo, okey, koliba rock fm, mozno aj slovensko. neviem ani relaciu,pacil sa mi ten podmaz. znelo to ako hudba z lesa, takmer elektro. neriesila by som to,keby som to nepocula nahodne u jednej zeny ako zvonenie. ak by ste vedeli naaahodou, dakujem. verim ze sa najde niekto kto pred 15 rokmi pocuval radio
Katy a R
08.06.17,07:48
som vééľmi zvedavá na odpovede - či sa podarí? ;) ... aj som označila, že zaujímavá ot. :)
Tweety
08.06.17,07:51
ak ho počúval pred 15 a potom už nikdy, možno si ju zapamätal..
misoft
08.06.17,08:31
Hmmmm.... zaujímavé..... Otázne je, kto si bude pamätať, čo počúval pred 15-timi rokmi a čo hrali. Veď často si niektorí nezapamätajú ani to, čo počuli pred 30-timi sekundami.....
Otázka o ničom - zbytočná......
Norushka
08.06.17,08:33
ak sa opytam, aka skladba hrala v podmaze jula virsika pri romantickych pribehoch, hned som dostala tri odpovede... ale ak haldam toto. zrazu je to nemozne
lujza.j
08.06.17,08:40
čiže ženu čo mala ako zvonenie....už nestretneš?
Katy a R
08.06.17,08:42
... ale čoby nemožné? .. veď len "vydržať" ;) .. a nemusíš si všímať všetky komentáre (čo ak má niekto to zvonenie?)
ivka70
08.06.17,08:44
Skus si pozriet niektoru pesnicku od Enyi, ci nenajdes.
Tie uz existovali pred 15 rokmi :)
https://www.youtube.com/watch?v=5S-5GpKUdj8
misoft
08.06.17,08:50
Noruschka: citujem z tvojej otázky:
"Hladam skladbu z radia, bol to ako podmaz vo vecernom vysielani. Zial uz neviem ktore radio to bolo, okey, koliba rock fm, mozno aj slovensko. neviem ani relaciu,pacil sa mi ten podmaz." - ako my máme z toho niečo dedukovať? Žiadne relevantné údaje, nič konkrétne.
Ak sa však doplní jeden, dva body, podľa ktorých sa dá vyhľadať - tak sa nájde... Ale takto? NIE!!!!
Takže sa nepaprč - sama si si to spôsobila.... a pokiaľ si toto preštuduješ http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html - je tam napísané:
"Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval."....
Takže? Kto tu pochybil? My teda nie....
vicktor
08.06.17,09:06
"verim ze sa najde niekto kto pred 15 rokmi pocuval radio"
Ano, najde, ja som pocuval radio pred 15 rokmi. Ale neviem aku stanicu ani relaciu.
Ja by som to zadal Herculovi Poirotovi. Ten by si postahoval vsetky mozne zvonenia a pripad by bol vyrieseny.