helenkag
17.06.17,07:18
Chcem sa poradit, akej farby nabytok by ste zvolili k takejto podlahe., Mne k tomu nic nesedi.
arizona
17.06.17,07:48
vanilkovy, biely,alebo vo farbe tej podlahy
afrikánka
17.06.17,09:43
Súhlasím s výberom farieb od arizony.
Pouvažovala by som aj nad čiernohnedou...treba pozrieť on-line katalóg Ikea, ktprá ponúka rôzne farebné prevedenia, alebo podľa dostupnosti navštíviť predajňu a pozrieť vystavené zostavy.
Ikea má zriadený eshop, je možné si objednať vybraný tovar s dovozom.
misoft
17.06.17,10:00
ja by som to realizoval naopak. najprv kupit nabytok
Nelogické! Najskôr nábytok, potom podlaha? A presúvať nábytok, aby si podlahu urobil?
pmajap
17.06.17,10:46
V spálni mám parkety agátové, tmavšie so zeleným nádychom, nič k tomu nepasuje len biela a krémová. Podlaha na obrázku vyzerá ako bahenný dub, zvoľ si svetlé farby a doplnky v teplých kontrastných farbách.
helenkag
17.06.17,10:56
Dik za typy, to je podlaha v kancelarii,. ktoru mam prenajatu, takze do novej podlahy nebudem investovat ziadne peniaze. Nic k tomu nepasuje, biela absolutne nie,Je to strasna farba, ta podlaha, chcela som jelsu, tie nesedi. Rozmyslam nad ciernou este., aby to aspon trocha vyzeralo.



Nemyslim, ze je to bahenny dub, dam este jedno foto, kde je lepsie svetlo.
pmajap
17.06.17,15:05
Farba na obkladačkách nie je zlá, skús zvoliť ten tón, robiť s podlahou čokoľvek nemá význam, veľké obrazy a vypichnúť sedenie. Nie je to bahenný dub, je svetlejšia.
arizona
17.06.17,15:13
Dik za typy, to je podlaha v kancelarii,. ktoru mam prenajatu, takze do novej podlahy nebudem investovat ziadne peniaze. Nic k tomu nepasuje, biela absolutne nie,Je to strasna farba, ta podlaha, chcela som jelsu, tie nesedi. Rozmyslam nad ciernou este., aby to aspon trocha vyzeralo.



Nemyslim, ze je to bahenny dub, dam este jedno foto, kde je lepsie svetlo.
Cierny nabytok? Hmmm, budes otrokom utierania prachu. A dost ti stmavi a opticky zmensi priestor.
Este ma napadol odtien Sonoma dub ,pripadne sonoma v kombinacii s vanilkou, skus pozriet https://www.google.sk/search?q=sonoma+dub&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiXsKmJosXUAhXiDZoKHcEhBpEQ_AUICigB&biw=1339&bih=607
Anika61
17.06.17,16:06
Niečo o odtieň svetlejšie v tej farbe ako podlaha :-)
afrikánka
17.06.17,17:56
Kancelária?
Tak kuk na stránky IKEA, kancelársky nábytok. Práve pre teba, ponuka zobrazená na podobnej podlahe, ako máš ty.....GALANT, Rôzne skrinky, úložné zostavy na dokumenty...celkove 31 dielov. Zložíš podľa rozmerov miestnosti akúkoľvek kanceláriu, požiadavky na vybavenie uspokojíš.
Zopár vkusných dekorácií a kancelária bude elegantná, moderná, súčasná.