o.peto
21.07.06,09:39
Ja ich robim takto. Postruham asi 1 kg zemiakov, pridam trochu soli, asi 4 polievkove lyžice muky, rozmiešam a pečiem z oboch stran na platni bez oleja. Po upečení potieram maslom. Je to neskutočne dobre so zakysankou. A este jedna rada pre tých co nemaju platnu. Je možne robit to na plyne v hrubostennom pekaci samozrejme bez oleja. Vyskusal som to a funguje to perfektne
bv_alexandra
27.07.06,09:34
ja zemiakove placky struhám na hrubšie a pridávam aj struhánku. Sú chrumkavejšie. Mnam.
Ludula
01.08.06,11:54
ja zemiakove placky struhám na hrubšie a pridávam aj struhánku. Sú chrumkavejšie. Mnam.

Ja dávam aj struhanku a menej múky a aby boli chrumkavejšie dávam aj šálku kyslého mlieka.
ormika
01.08.06,18:04
Ja pridávam aj trošku prášku do pečiva, podľa objemu zemiakov, placky sú také nadýchanejšie a nie sú také ťažké.
Suseda pridáva do placiek surovú postrúhanú cibuľu, ale tie mi veľmi nechutia.
ondrejvla
01.08.06,18:15
Pridám môj recept :
Nastrúhané zemiaky, pretlačený cesnak, trošku poloh.múky, trošku strúhanky,
soľ, korenie, čubricu (alebo majorán rozmrvený), mletá rasca. Na suchú teflónovú panvicu ( veľkú) dám kapustný list, taký jemnejší zo stredu hlávky, na to cesto, prikryjem druhým listom. Pečiem na strednej teplote, keď je list pekne opečený otočím na druhú stranu a opakujem postup. Po upečení obtrhám list, ktorý nie je na placke - to čo je prázdne a namočím ju do roztopeného masla a hneď dávam na tanier. K tomu zakysanku, alebo zákvas.
Ale tieto placky s kapustným listom robievam len občas, keď je na jeseň čerstvo odtrhnutá kapusta zo záhrady a ešte hlávka "tečie". Keď sme na chate, tam to pekávame priamo na vydrhnutej a rozpálenej platni sporáka na kúrenie, tzv.transportu.

Inak presne takto isto, ale bez oleja na suchej teflónovej panvici bez kapusty, ale v zime robím placky maličké, medzitým udusím kyslú kapustu na veľa cibuli a medzi dve placky dám udusenú a okorenenú kyslú kapustu, moji chlapi si k tomu ešte naškvaria škvarky z údenej slaniny a polejú, ale mne sa to zdá mastné.
marikato
03.08.06,10:44
Pridám môj recept :
Nastrúhané zemiaky, pretlačený cesnak, trošku poloh.múky, trošku strúhanky,
soľ, korenie, čubricu (alebo majorán rozmrvený), mletá rasca. Na suchú teflónovú panvicu ( veľkú) dám kapustný list, taký jemnejší zo stredu hlávky, na to cesto, prikryjem druhým listom. Pečiem na strednej teplote, keď je list pekne opečený otočím na druhú stranu a opakujem postup. Po upečení obtrhám list, ktorý nie je na placke - to čo je prázdne a namočím ju do roztopeného masla a hneď dávam na tanier. K tomu zakysanku, alebo zákvas.
Ale tieto placky s kapustným listom robievam len občas, keď je na jeseň čerstvo odtrhnutá kapusta zo záhrady a ešte hlávka "tečie". Keď sme na chate, tam to pekávame priamo na vydrhnutej a rozpálenej platni sporáka na kúrenie, tzv.transportu.

Inak presne takto isto, ale bez oleja na suchej teflónovej panvici bez kapusty, ale v zime robím placky maličké, medzitým udusím kyslú kapustu na veľa cibuli a medzi dve placky dám udusenú a okorenenú kyslú kapustu, moji chlapi si k tomu ešte naškvaria škvarky z údenej slaniny a polejú, ale mne sa to zdá mastné.


Ja dávam aj vajíčko, cibuľu, olej - inak sa nám zdaju placky suché, plním kuracou pečenkou na cibuľke. Mama robí aj tzv. BABU -cesto dá piecť na dobre vymastený plech do rúry v tej správnej hrubke. Mňam.
tamara
03.08.06,11:11
ja dávam do placiek usmaženú cibulku...su fantastické
Soninka73
10.08.06,04:51
Je pravda, že kvôli zemiakovej placke by som dokázala aj oči vyškriabať. Môj recept je podobný ako všetky ostatné: postrúham zemiaky/nechám odstáť,aby si pustili šťavu-ktorú potom odlejem a nahradím v rovnakom množstve mliekom/, hladká múka, cesnak, vajíčko, majorán, soľ, korenie. Pečiem na polosuchej panvici. Podávam k tomu horčicu. Suseda dáva do cesta aj olej a potom ich pečie na úplne suchej panvici. Každú placku potom utiera servítkom, aby príp. tuk zostal na tom servítku.
skpeter
17.08.06,12:51
moja znama dava do placiek aj trochu tvarohu aby tak nenasiakli olejom ked sa smazia. ten tvaroh je chutovo neutralny.
janasv
18.08.06,05:18
Ja pridavam ovsene vlocky.:) A niekedy tam postruham aj lisovany suchy chlebik.
tiny77
18.08.06,05:22
Ja pridavam ovsene vlocky.:) A niekedy tam postruham aj lisovany suchy chlebik.

skusili ste zemiakove placky s pomletymi vlockami bez muky? musi tam ist aj vajicko. aspon 3.
ale su skvele.
Martinella
18.08.06,05:37
Ja cez letné obdobie zasa robievam placky z postrúhaných 1/2 zemiakov a 1/2cukety. Nechám odstáť, šťavu potom nahradím mliekom. Pridávam vajíčko, cibuľu, cesnak, soľ, korenie, majorán, rasca a zahusťujem strúhankou. Tieto placky sú jemnejšie ako zo samotných zemiakov. Placky utieram servítkom kôli tuku ale keď som čítala ten spôsob pridania oleja do cesta, rozmýšľam skúsiť aj to.
(Môžu sa aj plniť plnkou z orestovaného kuracieho mäsa na cibuľke - do tej zvyknem pridávať provensálske korenie a lúpané krájané paradajky.)
rosemary
18.08.06,09:41
Keď sme rozvírení, robíme si placky s hríbami,pridanými do cesta.
Deti si ich usmažené potierajú kečupom a strúhaným syrom.
Inak nič nenahradí klasickú placku so šípkovým čajom
luna21
29.08.06,10:11
ZEMIAKOVÉ PLACKY PRIAMO NA PANVICU

3 – 4 zemiaky očistiť, osušiť, nastrúhať na veľkých slzičkách, dať na rozohriaty olej piecť. Potom obrátiť a posoliť. Možno obložiť podľa chuti (šunkou, syrom, cesnakom, cibuľou, korením... - dá sa v pohode zjesť aj posolená placka bez všetkého).
Zemiaky nastrúhať tesne pred pečením a soliť až po obrátení na panvici, alebo na tanieri.
maturantka
29.08.06,17:22
netrhajú sa???
kukučka
29.08.06,18:09
Keď sme rozvírení, robíme si placky s hríbami,pridanými do cesta.
Deti si ich usmažené potierajú kečupom a strúhaným syrom.
Inak nič nenahradí klasickú placku so šípkovým čajom

Sedím tu zmrznutá pri počítači a nadávam, že hádam nebudem v auguste :eek: zapínať kúrenie, ale zase na druhej strane sa zase neviem dočkať, kedy prvý mrazík opáli šípky. Minulý rok som si ich nenazbierala a ľutovala celú zimu, žiaden kupovaný čaj mi ich nenahradí.
luna21
29.08.06,18:27
netrhajú sa???

Môžeš ich pritlačiť máličko rukou, ale keď ich necháš pripiecť, nie je dôvod, aby sa trhali a sú výborné...
tonkat
30.08.06,07:29
Ja robím zem. placky s kyslou kapustou: Placky ako sa písalo vyššie bez oleja - teda zemiaky, hl. múka, vajíčko, soľ - k tomu pridám kyslú kapustu zo súdka pokrájanú na tenšie kúsky. Môžete robiť placky na oleji, alebo na suchej panvici alebo platni.Sú výborné. Vyskúšajte.
maturantka
30.08.06,07:38
Kukučka, myslela som, že šípky treba zberať pred mrazíkmi. Ako ich Ty potom spracúvaš?
erzet
23.01.10,07:41
vajíčka do placiek, či nie?
Marta V
23.01.10,07:58
Keď pečiem klasické na panvici s olejom tak dávam vajíčka, ale keď pečiem na suchej panvici bez tuku, alebo na šporáku priamo na platni, tak nedávam.
wagner
23.01.10,07:59
vajíčka do placiek, či nie?
Ja dávam. Tiež pridám dve lyžice kyslého mlieka alebo biely jogurt(nesladený). Sú chutnejšie.
Evanka
23.01.10,08:20
Už som sa zapovedala, že hladná nebudem čítať žiadne recepty, ale zas som to nedodržala, tak idem rýchle niečo variť, lebo slinky pracujú. :D
JarkaL
23.01.10,08:52
Skúste do pripraveného cesta na placky (nastrúhané zemiaky, cibuľka, cesnak, soľ,korenie, vajce, strúhanka, petrž.vňať) pridať nadrobnučko pokrájaný kúsok kuracej pečienky. Je to super.
erzet
23.01.10,09:27
Už som sa zapovedala, že hladná nebudem čítať žiadne recepty, ale zas som to nedodržala, tak idem rýchle niečo variť, lebo slinky pracujú. :D
No vidíš, tak šup, šup do varenia a šup, šup do jedenia
erzet
23.01.10,09:30
Skúste do pripraveného cesta na placky (nastrúhané zemiaky, cibuľka, cesnak, soľ,korenie, vajce, strúhanka, petrž.vňať) pridať nadrobnučko pokrájaný kúsok kuracej pečienky. Je to super.
Neskoro, už nejdem naspäť, do obchodu, do tej zimy, ani za svet, ale dík, nabudúce. Namiesto pečienky tam dám oškvarky. Podľa tej pesničky: "...bramborové placky se škvarkama, ty máá přece každý rád..."
manus
23.01.10,10:59
Vy ste mi narobili chúťky!!! Na obed sme mali cestoviny, zostalo aj na večeru, tak som sa tešila, že nemusím nič vymýšlať a variť, ale po nahliadnutí do tejto témy som sa rozhodla, že naškrabem zopár zemiačkov :---
Anna123
23.01.10,11:21
Ja robím zemiakové placky na kontaktnom grile bez oleja, sú výbornom prílohou ku grilovaným špecialitám.
erzet
23.01.10,11:22
...a túto tému som vyhrabal z archívu.
Halli
23.01.10,11:41
Skúste do pripraveného cesta na placky (nastrúhané zemiaky, cibuľka, cesnak, soľ,korenie, vajce, strúhanka, petrž.vňať) pridať nadrobnučko pokrájaný kúsok kuracej pečienky. Je to super.


Ja tiež rada experimentujem a taký nastrúhaný, alebo bambino alebo niva syr alebo bryndza v ceste je supéééér.
erzet
23.01.10,11:49
Ja tiež rada experimentujem a taký nastrúhaný, alebo bambino alebo niva syr alebo bryndza v ceste je supéééér.
Keď prídeš pre ten syr skočím.
Halli
23.01.10,12:15
Keď prídeš pre ten syr skočím.

:D:D
wagner
23.01.10,13:56
Ja tiež rada experimentujem a taký nastrúhaný, alebo bambino alebo niva syr alebo bryndza v ceste je supéééér.
Aj ja pridávam nivu syr do placiek, ale ja robievam placky z hokaida alebo z patizona. Sú ľahšie ako zo zemiakov, ale každému podľa toho, čo mu chutí.
erzet
07.02.10,14:38
Zeleninové placky
300 g mraženého listového špenátu
2 cibule, lžíci margarínu
bílý pepř
sůl
200 g česnekového taveného sýra
800 g brambor
velkou mrkev
vejce
3 žíce ovesných vloček
4 lžíce oleje
Špenát rozmrazíme. Cibuli pokrájíme na kostičky, osmahneme na margarínu, přidáme špenát a dusíme, dokud se neodpaří tekutina. Osolíme a opepříme, vmícháme sýr a necháme roztavit. Brambory, mrkev oloupeme, nastrouháme najemno, vmícháme vejce, vločky, 1/2 lžičky soli. Z bramborového těsta s mrkví postupně upečeme 8 křupavých placek. Na 4 placky rozprostřeme špenátovou náplň, přikryjeme zbylými plackami a okamžitě podáváme.

Nevyskúšané:(
Deganova
08.02.10,04:22
Ja robím takéto placky:
Zemiaky nahrubo nastrúhať cca 0,5 kg, 2 vajíčka rozšľahať a pridať do nich 2-3 hrste strúhaného syra.Na menšiu panvicu rozohriať olej a natrieť súvislú vrstvu zemiakov, pomaly oprážať. Opraženú placku obrátiť, natrieť syrovo-vajcovou zmesou a znovu otočiť ( už len na chvíľu, aby sa stiahlo vajíčko).Hotovú vyklopiť na tanier, posoliť, pokoreniť, posypať majoránkou, prípadne vegetou (bylinkovou soľou). Trochu pracné, ale chuť úžasná. Výborné sú k tomu šampiňóny orestované na cibuľke.