Wero33
10.07.17,13:27
Dobry den
mam otazocku..
dna 20.1.2017 mi vykradli auto skoda superb. Pozicali si navigaciu columbus rns510.
Vsetko sa nahlasilo policajti prisli vsetko vporiadku. Do poistovne Kooperativy sa nahlasovalo aby to slo rozpoctom asi po mesiaci chceli poslat policajnu spravu poslal som.Asi po 2 mesiacoch odpisali ze na dokoncenie potrebuju fakturu tak sme sa ohradili tym ze sme zadavali rozpocet. Pan nam odpisal ze rozpoctom sa to neda a ze navigaciu ani rozpoctom nieje mozne preplatit... Takto sme si pisali a natahovali sa asi tyzden. Napisali mi ze na vyplatenie rozpoctom je nutny pisomny suhlas tak som on pisomne poziadal dodnes ziadna odpoved. Tak som siel do skodovky to dat nacenit poslal som to do poistovne ci teda suhlasia stymto sposobom a sumou taktiez ziadna odpoved. Dnes mame 10.7.2017 tj. 6 mesiacov a stale nic. Mate niekto nejaku skusenost co mam teda spravit ?
dmc
10.07.17,17:22
Ked pocujem "poistovna Kooperativa" otvara sa mi nozik vo vrecku.(osobna skusenost)

Komunikuj s nimi zasadne pisomne - postou s dorucenkou. Nastuduj si dokladne poistne podmienky a vsetko co mozes - cituj z nich. Vyzvy ich k okamzitemu plneniu.
Pokial to nepomoze stazuj sa na NBS .

https://vofinanciach.sk/poradna-staznost-na-postup-banky-ci-poistovne-je-mozne-podat-aj-v-nbs/
Wero33
11.07.17,10:25
Ja som napisal list kde som ich ziadal o plnenie ci uz rozpoctom alebo fakturou. Osobne som ho zaniesol na pobocku odvtedy presiel mesiac a pol ziadna odpoved.. Ak sa nemylim na odpoved maju 30 dni ci?
dmc
11.07.17,10:28
mas dorucenku alebo iny dokaz ze si nieco odniesol osobne? Na to sluzi dorucenka - peciatka od posty s vyznacenym datumom. Ked nieco nesies osobne treba si dat potvrdit prevzatie na kopiu podania.
Wero33
11.07.17,10:47
Jasne mam kopiu orazenu s datumom ... Ale co mi to pomoze ? Kolko maju na odpoved ten mesiac ?