Dr.coldrex
11.07.17,09:59
Chceme robiť rekonštrukciu jadra v bytovke. Murárske a vodárske práce si viem zabezpečiť. Otázka sú elektrikárske práce. Chceme cca 4 zásuvky do kuchyne, jednu do kúpeľne na práčku a 2 do kúpeľne na iné veci + 2 svetlá kúpeľňa a 1 wc. Zaujímalo by ma akú cenu by pýtal elektrikár za prácu a ešte či musia byť nové prívody a domová skrinka lebo neviem kade by tie káble priviedol keďže kúpeľňa je od pôvodnej skrinky vzdialená cca 3-4 metre. Ďakujem :-)
Tweety
11.07.17,08:05
Isto najfundovanejšiu odpoveď dá kontrétny elektrikár pri samotnom posúdení skutkového stavu.
Dr.coldrex
11.07.17,08:17
samozrejme len približný odhad som chcel vedieť aby ma zase niekto neobabral
vicktor
11.07.17,08:24
Netusim, ale sprav nakres bytu, vzdialenosti, odkial-kam, ci budu zasuvky vsetky na novom mieste alebo vyuzijes existujuce, ci ma elektrikar sam sekat drazky alebo si zabezpecis sam,... je toho dost otvoreneho.
Potom to zaves na nejake inzertne stranky.
Odkial si? Dal by som ti kontakt na chlapa z Povazia, ale bez zaruky ze to zrata / pride pozriet / urobi.
Ing. Ľubomír Janoška
11.07.17,08:36
Najprv potrebujeeš vedieť, čo všetko treba porobiť a až potom budeš riešiť cenu. Ja by som začal tým, že dám nové káble a ističe s chráničmi. Okrem toho zásuviek nikdy nie je dosť a v kuchyni to platí obzvlášť :)
Dr.coldrex
11.07.17,09:00
veď to som aj myslel že by tam išla nová skrinka a káble do jadra. Ostatné káble by som nechal pôvodné len neviem ako to dostať do jadra lebo je to panel a do toho sa ťažko seká :-/ To čo chcem som písal v úvode. 4 zásuvky kuchyňa, 2+1 kúpelňa, 2 svetlá kúpelňa a jedno na wc. Nič zložité, možno ešte ventilátor a dosť
Dr.coldrex
11.07.17,09:06
Ja chcem len jadro a to je vzdialené od chodby cca 3-4 metre. Rozmer jadra asi tak 3x2 metre nič veľké. O sekaní nie som veľmi presvedčený keďže je to betón možno by stačilo dotiahnuť to lištou. V jadre samozrejme zasekať