alex5896
11.07.17,11:53
pomohol niekomu wombenzym pri mykozach? chcem sa spytat je mozne ho uzivat spolu s alkoholom (idem na dovolenku)
Tweety
11.07.17,10:07
Môžeš užiť max jedno malé pivo alebo 2dcl. vína. Inak nebude( ak bude) žiaden účinok. Na mykózu treba niečo iné, nie wobenzym.
vicktor
11.07.17,11:03
Cize wobenzym na mykozu "nebude mit vliv", tak potom si moze dat aj desat piv alebo 2-3 litre vina. :)
Tweety
11.07.17,11:45
možno nebude mít vliv ani na funkci
buchač
11.07.17,12:23
Keby si sa pozrel na Google, tak by si sa dočítal.
http://www.wobenzym.sk/verejnost/informacie-o-lieku/tabid/134/Default.aspx

Nie je tam ani len zmienka o alkohole. Takže sa zariaď podľa seba.
Osobne Ti povoľujem, že môžeš byť naložený v liehu neustále. ;)
alex5896
12.07.17,05:16
presne toto som chcela pocut :D
Julia Cizova
12.07.17,05:53
Neviem o akú mykózu ide, ale mojej známej sa mykóza na nechtoch /chodidla/, začala strácať, keď vylúčila cukry, samozrejme ide to pomaly, trvá to aj rok, kým nechty odrastú, ale mykóza sa vraj živí cukrom, ak ho má telo pomenej, nemá čo papať :).
buchač
18.07.17,18:03
Hm...
Očuj Tulipánček...a Ty si nejaká veštkyňa, že na diaľku ordinuješ ?
Zadávateľka chce na dovolenke chlastať a nie držať nejakú diétu. ;) :D :D :D

...a ozaj...manuálne ťažko pracujúci by každému kuchárovi otrieskal o hlavu tie šalátiky a iné. Nevravím ani o tom, že čo platí pre jedného, musí platiť aj pre druhého.

Mimochodom...ten link na Tvoju stránku sa zadáva do sekcie inzeráty.
Ty chceš za svoje produkty platbu, tak prečo si nezaplatíš reklamu ?
ZahradnikAmater
18.07.17,19:18
Mykóza je problém s cukrom. Ak alkohol obsahuje cukor, je to výživná dávka mykóze, rovnako ako zmrzlina, nanuky, zákusky, ,melón a iné plážové dobroty. Hádajte, prečo sa mykóza začne šíriť práve v lete? S vodou a bazénom či rybníkom to nemá nič spoločné. Obmedzte škroby a cukry, zastavíte mykózu.
lujza.j
18.07.17,19:40
Kukuricny skrob nema cukor....
buchač
18.07.17,19:48
ZahradnikAmater
Mykóza je problém s cukrom.
==================
Diabetes je problém s cukrom a nie nejaká mykóza...
lujza.j
18.07.17,19:49
Asi tak...
Julia Cizova
19.07.17,06:17
Myslím, že kukuričný škrob je sacharid, teda typ cukru, takže tiež s ním opatrne.
Julia Cizova
19.07.17,06:18
Sranduješ? Myslíš, že problém s cukrom sa nemôže ukázať pri viacerých diagnózach? Teda aj cukrovka, ale aj mykózy.
buchač
19.07.17,06:30
Julia Cizova (Dnes 09:18) Sranduješ? Myslíš, že problém s cukrom sa nemôže ukázať pri viacerých diagnózach? Teda aj cukrovka, ale aj mykózy.
=====================
Ako by som to ... a hlavne slušne...???
Je potrebné rozlišovať dojmy a pojmy.Takže asi takto :

- mykóza je NEPRÍJEMNÁ záležitosť
- diabetes je NEBEZPEČNÁ záležitosť, ktorá má vplyv na rôzne orgány v tele, na svaly, na klby.


P.S.:
NIKDY nesrandujem v oblasti zdravia.
lujza.j
19.07.17,07:07
kukuričný škrob je zložitý cukor...jednoduchý cukor neobsahuje....na etiketam JA čítam sacharihy....z toho cukry...čiže to sú jednoduché cukry a tie JA sledujem-rátam...
vicktor
20.07.17,06:45
Zahradnik: "Hádajte, prečo sa mykóza začne šíriť práve v lete? S vodou a bazénom či rybníkom to nemá nič spoločné."
Zaujimave, ze cukry tej mykoze chutnaju iba v lete, v zime sa ulozi na zimny spanok. Cize keby som fest klimatizoval, mam pokoj aj v lete?
Alebo predsa len voda v bazene s tym ma nieco spolocne?
ZahradnikAmater
20.07.17,19:54
Či to nebude skôr o tom, že babenky svojej mykóze v lete doprajú viacej cukríčku? ;)