Mila123
11.07.17,15:26
Dobrý deň, poprosím, teraz som si všimla, že nemám na svojom PC na spodnej lište (na pravo pri dátume a čase) ikonku so zvukom a nemôžem sledovať, resp. počúvať TDF,.
Kto mi pomôže? doteraz tam bola a niet jej......
ďakujem
misoft
11.07.17,14:06
A) Vpravo vedľa ikoniek je malý trojuholník - po nadídení kurzorom sa objaví "Zobraziť skryté ikony". Po kliknutí sa zobrazia systémové ikony a pod tým "Prispôsobiť...", - klik a zobrazí sa zoznam ikon, ktoré sú skryté - nájdeš repráčik vedľa neho bude menu a vyberieš Zobraziť ikonu a oznámenia....
B) Pokiaľ tam nebude - je pravdepodobné, že ikona bola zakázaná - potom Ovládací panel - Zvuk a zvukové zariadenia a tak nájsť a zaškrtnúť Umiestniť ikonu.......
Predpokladám však, že zvuk ti ide. Pokiaľ nie tam potom Ovládací panel - Zvuk - karta Prehrávanie - nájdeš Speakers - klik PTM a Povoliť + Nastaviť ako predvolené.
Mila123
11.07.17,14:24
Dušky ďakujem, idem skúsiť....
buchač
11.07.17,16:58
Pozdravujem "hodnotiteľa"...ergo buzeranta.
buchač
11.07.17,17:08
...a včul je to jasné jak facka.
NEEXISTUJE, že je to náhoda.
Jeden a ten istý jedinec s pošahaným mozgom sa zasa realizuje.
Každý vie, o koho ide...ide o nástupcu Milana K.

Lenže Milan má svoje čaro, dôvtip, inteligenciu, príspevky hlavu a pätu....a henten oný ?
Ach jo....

Ešte fásnem nejaké neužitočné, či tu alebo inde a pánko bude odbavený.
misoft
11.07.17,18:08
No aj buchačova odpoveď niekedy pomôže - často sa stáva, že služba pre zvuk sa vypne a reštart načíta a aktivuje od začiatku túto službu....
buchač
11.07.17,18:52
Brewer (Dnes 20:13) zrusit cele hodnotenia, aj uzitocne
P.s. ale skor sa priklanam k odpovedi misofta. Vsetko sa neda "opravit" len resetovanim PC
========================
Add 1. - nehumpľuj tému. Dosť, že to robíš inde.

Add 2. - Vravel som za seba, nie o všetkom.
Čiže to znamená, že ak mne (občas) zmizne ikonka, tak môj postup vždy zabral.

Add. 3 - Ujasni si pojmy a dojmy.
Reset a úplne vypnutie/zapnutie počítača sú nebo a dudy....a ja som vravel o vypnutí počítača.

Add. 4 - Hodnotenia mám totálne v prdely.
Hlavne ak viem, že hodnotí jedna a tá istá osoba.


P.S.:
Za chvíľu vymažem svoj príspevok...to len pre úplnosť.
kozlíček
12.07.17,11:03
mne sa zase stratil ten trojuholník a neviem ho dostať späť.Prosím ťa poradíš mi? Ďakujem!
kozlíček
12.07.17,13:38
upresním to, "stratilo sa mi" rozbaľovacie tlačidlo so šípkou.Windows Vista.
misoft
12.07.17,15:40
Ak myslíš tie skryté ikony - ak nie je "tlačítko", nie sú aktívne žiadne ikony (a aplikácie), ktoré by mali byť (ikony) skryté.
Klik PTM dole v status bare (kde sú ikony pre okamžité spustenie aplikácie) do voľného miesta na ňom - Vlastnosti - Panel úloh - Oblasť oznámení - Prispôsobiť.