cecilia123
15.07.17,13:16
Upozorňujeme na murárov-podvodníkov Ivan Oleš Lomná a Rončák z okresu Námestovo, ktorí pracujú 4 v partii s 2 mladými chlapcami, ktorých často menia.
Pohybujú sa v okolí Nitry i po celej SR. Sú to podvodníci, okradli nás o niekoľko tisíc eur, pracujú na čierno, pijú, pýtajú čísla účtov v bankách a nedokončia robotu.Pozor na nich sú to zlodeji! Tel. kontakty: Oleš- 0907434632, Rončák-0907565463 používajú väčšie auto NO 717BT
misoft
15.07.17,14:33
Poznámka mimotemy
Pokiaľ je to isté, máte dôkazy - ako prvé ste mali kontaktovať POLÍCIU!
marleau
16.07.17,08:55
Na co im su cisla uctov ? Posielaju tam peniaze ? Lebo vybrat z nich mozu len tazko. Ako okradaju ? Ved plati sa az po dokonceni prace. A ked popijali a nerobili, tak si ich mal okamzite vyhodit .
"Zovčení" ľudia to nepochopia, majú radi kolektívnu vinu a neradi berú na seba akúkoľvek zodpovednosť, toto je výsledok. Sú politici, ktorí nás chcú takých všetkých, preto mám nálepku nácko. No čo už.....
ivka70
16.07.17,10:44
Pozor na to, aj takyto prispevok moze byt ohovaranie, ci vybavovanie si uctov medzi konkurencnymi partiami.
Ziadne dokazy, ani len popis toho, co sa ti stalo, len vypisanie mien a telefonov a ecv.
:(.
Ja si kazdopadne objednavam pracu len u ludi, na ktorych mam overene referencie.
A suhlasim s tym, ze ak vas okradli, treba to hlasit na policii.
Ak pracuju na cierno, bez zivnosti, tak to mozete nahlasit zivnostenskemu uradu.
Ing. Ľubomír Janoška
16.07.17,16:21
Pozor na to, aj takyto prispevok moze byt ohovaranie, ci vybavovanie si uctov medzi konkurencnymi partiami.
Ziadne dokazy, ani len popis toho, co sa ti stalo, len vypisanie mien a telefonov a ecv.
:(.
Ja si kazdopadne objednavam pracu len u ludi, na ktorych mam overene referencie.
A suhlasim s tym, ze ak vas okradli, treba to hlasit na policii.
Ak pracuju na cierno, bez zivnosti, tak to mozete nahlasit zivnostenskemu uradu.

Ivka, Oleš zjavne nemá živnosť, zanikla mu pred 22 rokmi.

ZRSR

Obchodné meno
Ivan Oleš
IČO
31047246
Miesto podnikania
02954 Lomná 50
Podnikateľský subjekt ukončil podnikateľskú činnosť vo všetkých predmetoch podnikania uvedených na dokladoch o živnostenskom oprávnení ku dňu 15.2.1995

Predmety podnikania

Demolácia a zemné práce

Deň vzniku oprávnenia: 1.11.1993
Deň zániku oprávnenia: 15.2.1995
Dátum výpisu: 16.7.2017
ivka70
16.07.17,19:55
Pozor na to, aj takyto prispevok moze byt ohovaranie, ci vybavovanie si uctov medzi konkurencnymi partiami.
Ziadne dokazy, ani len popis toho, co sa ti stalo, len vypisanie mien a telefonov a ecv.
:(.
Ja si kazdopadne objednavam pracu len u ludi, na ktorych mam overene referencie.
A suhlasim s tym, ze ak vas okradli, treba to hlasit na policii.
Ak pracuju na cierno, bez zivnosti, tak to mozete nahlasit zivnostenskemu uradu.

Ivka, Oleš zjavne nemá živnosť, zanikla mu pred 22 rokmi

zrsr.sk som si pozrela aj ja.
Neznamena to ale, ze z celej partie nema zivnost niekto iny a ostatnych len zamestnava.
Ak ma zadavatel komkretne dokazy, staci sa obratit na ten zivnostensky urad.
lujza.j
16.07.17,20:41
Tak co tu este robi tato tema?!
buchač
17.07.17,07:31
Upozorňujeme na murárov-podvodníkov Ivan Oleš Lomná a Rončák z okresu Námestovo, ktorí pracujú 4 v partii s 2 mladými chlapcami, ktorých často menia.
Pohybujú sa v okolí Nitry i po celej SR. Sú to podvodníci, okradli nás o niekoľko tisíc eur, pracujú na čierno, pijú, pýtajú čísla účtov v bankách a nedokončia robotu.Pozor na nich sú to zlodeji! Tel. kontakty: Oleš- 0907434632, Rončák-0907565463 používajú väčšie auto NO 717BT
Hm....

Podvodník a zlodej sú dva termíny.
Podľa právnej terminológie je tam aj rôzny trest.

Včul pár otázok a aj mojich odpovedí :
1. Pijú ? Hm..a to za vlastné alebo ste im vy nalievali.
Pochybujem, že by si murár na fuške za vlastné kupoval chlast.

2. Černota ? Hm..a oslovil ich kto ?
Pochybujem, že by sa natlačili na stavbu a hajde makať...

3. Nedokončia robotu ? Hm..a aj ste zaplatili ?
Nepochybujem, že ste najprv dali love vopred a až potom sa pustili do roboty a nedokončili ju...

4. Pýtali čísla účtov ? Hm..a poskytli ste ?
Ak áno, pochybujem o zdraví jednej zo zúčastnených strán.

5. Okradli vás ?
Pochybujem, že na stavbe ste mali pár tisíc éčiek....
Nebude správnejší výraz....že ojebabrali vás ?

Takže ako je to teraz ?
Kto si pustí na stavbu neovereného pracovníka (firmu), tak by sa mal podľa toho aj správať...t.j. byť solídne opatrný.
Sorry, ale dať vopred solídny obnos financií vopred, pred dokončení prác je teda odvaha. To ja nedávam ani overeným pracantom, s ktorými si tykám !!! Ale je fakt, že oni si ju vopred nepýtajú, nakoľko vedia, že dostanú zaplatené.


P.S.:
Pripájam sa k lui...zatvorte niekto hentú " PROBLEMATICKÚ " tému.