loksik.lubos
21.07.17,13:01
Dobry den potrebujem poradit odakusanu prechodku cez stenu na pripojenie 38mmhadice k bazenu Swing frame z mounfieldu.Lebo ochotny ludia nevedia poradit.Lebo na internete son nasiel vacsinou pre ine typy bazenov ale pre tento typ zrovna nie
vicktor
21.07.17,11:50
Nemozes to lepsie naformulovat?
Predali ti bazen bez potrebnej suciastky?
Hadam je jedno ako sa bazen vola, prechodka ma tu istu funkciu pre kazdy jeden.
loksik.lubos
21.07.17,12:30
K bazenu potrebujem pripojit 38mm hadicu lebo kazdy otvor cez stenu bazena ma iny rozmer a nie kazda prechodku tam napasujete
vicktor
21.07.17,12:38
Kolko je otvorov? Da sa kazdy zaslepit resp. "sprechodkovat"?
Takze ty nezhanas prechodku (myslel som ze ti chyba), ale redukciu medzi nu a hadicu - spravne? Ak ano, zmeraj vnutorny a vonkajsi priemer tych veci alebo zober prechodku a kus hadice so sebou, chod do poriadneho instalaterstva a pytaj si na to spojku.
misoft
21.07.17,12:57
Neverím, žeby v Moutfielde nemali na to aj náhradné diely. Stačí vyhľadať na Google priechodka bazénová 38mm a určite nájde...
buchač
21.07.17,15:14
loksik.lubos (Dnes 14:30) K bazenu potrebujem pripojit 38mm hadicu lebo kazdy otvor cez stenu bazena ma iny rozmer a nie kazda prechodku tam napasujete
====================
Hm...podľa linku sú prechodky súčasťou balenia, takže nechápem vlastne, o čo Ti ide.
https://www.mountfield.sk/bazen-swing-frame-splash-3bna1168

Ty potrebuješ len nejakú redukciu napripojenie k tým prechodkám ? Presne ako Victor vraví...
Postup zaobstarania je tiež podľa neho.
dmc
21.07.17,19:37
Mam rovnaky bazen. Prechodky boli v baleni. Redukcie kupis v Mountfield-e alebo v inej predajni kde predavaju bazeny alebo prislusenstvo.