Stan777
21.07.17,18:20
Zdravim prosim o radu pred rokom som dostal zakaz činnosti viest motorove vozidla na dobu 2roky no pred nedavnom som si nedal povedat a zase som jazdil bez vp a dostal som od sudu zakaz naviac 15 mesiacov a chcem aby mi niekto poradil ako plynu tie zakazy či plynu po sebe alebo pri skončení tych 2 rokoch začne plynut tych 15 mesiacov čo som dostal od sudu dakujem vopred za rady.
avalik
21.07.17,17:01
"dalsi" znamena ze k tomu prvemu si dostal dalsich 15 mesiacov ... teda po dvoch rokoch zacne plynut dalsi trest

a tusim ak este raz porusis tento zakaz cinnosti, tak dostanes dozivotny zakaz
Stan777
21.07.17,17:11
Bolo mi povedane pri prvom zakaze na dopravnom inšpektorate že sa da pri uplinuti jedneho roka požiadat o odpustenie zvyšku trestu no neviem ako je teraz ked som dostal dalších 15 mesiacov da sa požiadat o odpustenie alebo musim čakat kým ten zakaz skonči.
buchač
21.07.17,17:50
Bolo mi povedane pri prvom zakaze na dopravnom inšpektorate že sa da pri uplinuti jedneho roka požiadat o odpustenie zvyšku trestu no neviem ako je teraz ked som dostal dalších 15 mesiacov da sa požiadat o odpustenie alebo musim čakat kým ten zakaz skonči.
No schválne...
Zamysli sa a odpovedz si sám.

Požiadať síce môžeš, ale žiadosť bude zmetená zo stola rýchlo a okamžite.
-------------------------------


a tusim ak este raz porusis tento zakaz cinnosti, tak dostanes dozivotny zakaz
Hehe...3 krát a finito.

-------------------------------
Už chýba len to, aby si sadol znova do auta a pri náhodnej kontrole urobíš pokus o útek.
Budeš v čiernej kronike...a možno si na Teba chlapci aj zastrieľajú. ;) Potom už bude záležať na tom, či guľka bude presná alebo zatúlaná.
dmc
21.07.17,18:33
Vies ty vobec kedy sa ziada o odpustenie zvysku trestu ????

Ja sa cudujem ze ta neodstihali za marenie uradneho rozhodnutia.
draik
21.07.17,18:36
Žiadosť o odpustenie zvyšku trestu zákazu činnosti možno podať po uplynutí polovice zo súčtu oboch trestov, ktorých plynutie na seba nadviaže.
draik
21.07.17,18:41
Muselo by ísť o alkohol, drogy resp. profivodiča a usmrtenie.
dmc
21.07.17,18:44
ale musi splnat bezuhonnost a nedopustit sa dalsieho porusenia...co sa tu evidentne nepodarilo.
Stan777
21.07.17,20:36
Mimochodom to nebolo auto ale babetta
buchač
22.07.17,14:53
Stan777 (Včera 23:36) Mimochodom to nebolo auto ale babetta
====================
Hmmm...tak to potom upresním :
1. Nepíš motorové vozidlo, ale napíš Babetta...aj keď hentá mašinka sa považuje za motorové vozidlo.
2. Poliši by úteku otvorili za jazdy dvere a Ty by si skončil v priekope...;)
3. Guľka by bola určite presná...:D :D :D

...apropó...mimochodom...Ty si akože myslíš, že ak to bola Babetta, tak Ťa to nejako ospravedňuje ???
Stan777
22.07.17,18:56
Neviem čo ta to zaujima aj tak si počkam ešte tych 15 mesiacov a spravim si vodičak skupinu AM na maly motocykel len preto aby som mohol jazdit na babette ktoru mam po dedovi.
misomiso
22.07.17,20:55
Ved to je ten problem ze jazdis na Babette. Keby si mal poriadnu masinu, nenechas sa chytit :-)
misoft
23.07.17,06:45
Možno.... a možno by skončil v škarpe, alebo niekde na stĺpe.....