Daniela.j
27.07.17,03:21
Pred pár dňami som strávila asi polku dňa na kúpalisku po príchode domou má začali svrbiet a páliť intímne miesta ,dala som si sprchu a ustúpilo to na druhý deň to bolo horšie našla som si tam malé začervenane pupenceky. Čo to mohlo spôsobiť?
Dáša_
27.07.17,02:55
no, kvasinková alebo bakteriálna infekcia - tak jak to hovoria v tej reklame :D
Veľa žien zažíva po návšteve spoločných miest podobné. Najrozumnejšie je asi návšteva gynekológa.

Stáva sa to aj mne. Aj veľa iným ženám. Ja osobne používam po takýchto návštevách pár dní gel s čajovníkovým olejom určený na intímne problémy z lekárne a pomôže to. Ale prvé problémy pred rokmi som bola konzultovať s lekárom.
Niektoré ženy odporúčajú preventívne dopredu vložiť tampón napustený nejakým vyskúšaným gelom.
ivka70
27.07.17,03:29
V lekarni sa daju kupit tampony s vazelinou, urcene presne na navstevy kupalis a plavarni, ak je zena nachylna na taketo infekcie
bettylou
27.07.17,04:50
mne sa stalo, síce nie na intímnych miestach, ale od slanej vody (more), ako som za týždeň na stenách pribrala a potom od plávacej vesty (boli sme na kolesách ťahaných člnom viac krát, juúj, paráda), ale mi to podráždilo kožu na ramenách v podpazuší a na predlaktiach ako sa drží pútko od kolesa. Také mokvavé pupence. Tak som najprv "hasila" indulonou, potom doma sudokrémom. Zmizlo to tak za 3-4 dni, aj koža hladká. Hoci kvasinky to asi neboli - slaná voda, možno niekomu moja skúsenosť pomôže.
vicktor
27.07.17,08:11
Morska voda ma liecive ucinky. Ty si mala skrabance a sol ti drazdila ranky.
lujza.j
27.07.17,09:28
prepáč Daniela...neviem kolko máš rokov...alebo či si z inej planety....ale čo očakavať od kúpania sa v spoločnosti xy ludí-xy baktérii....každý ma iné hygienicko-intímne návyky.....nehovoriac o teplote vody....kopec ludí ma plesnivé nohy a nechty a a iné kožne frase a tak vlezú do bazena.....

takže toto to mohlo spôsobiť...
lujza.j
27.07.17,09:29
vazelina....vo vagíne:eek:
korela
27.07.17,13:37
Ja by som povedala, že staré zlaté časy. Nikdy nič, ani v prírode, ani na plavárni otvorenej, ani krytej. Pritom sa tam určite vyskytovali ľudia s plesňami na nohách, a inými chrontami, o močení do vody nehovoriac.
Keď je takáto situácia, tak tam radšej neliezť. Načo? Pre problémy? Ani párom volov by ma tam nikto nedostal.
lujza.j
27.07.17,14:38
Korela ano....aj ja ..este fungovala central...s deckom na MD...som si chodila dat..dlzky....ale to je +- 25 rokov nazad....
ivka70
27.07.17,17:26
samozrejme, cista lekarska, nic nezvycajne
Terezia13
27.07.17,17:36
vôbec nezáleží, koľko sa plahočíme v bazéne, infekciu chytíme aj pri prvom ponorení do vody, odporúčam čím skôr navštíviť gynekológa a dúfať, že nie si tehotná - viem, o čom hovorím