jerrek
11.08.17,18:58
Ahojte,

dnes som si kupil HDD a ked sim ho nainstaloval, prestal mi fungovat PC. Doska svieti a ventilatory sa krutia, ale do monitoru nejde ziaden vystup. Skusal som na minutu vybrat baterku z dosky aj odpojit vsetky disky, ale nepomohlo to. V GPU tiez nie je chyba, skusal som aj inu kartu. Doska je nova, pred tyzdnom kupena.

V com moze byt chyba? Nespravil som nic ine, len vymenil jeden disk za druhy.

Dakujem
taiko
11.08.17,17:47
.
1. typ dosky?
2. typ grafickej karty ?
3. operacny system?
4. nezobrazi sa ani BIOS?
5. typ BIOS-u ?
misoft
11.08.17,17:58
Hmmm.... kúpil nový HDD, nainštaloval do počítača - a nejde.... A čo operačný systém? Je nainštalovaný na ten nový HDD? Odkiaľ má počítač vyhrabať operačný systém, keď bol na starom HDD a na novom je veľké NIČ?


http://cs.lmgtfy.com/?q=in%C5%A1tal%C3%A1cia+windows
jerrek
11.08.17,19:50
Doska: Gigabyte AB350 GAMING
GPU: Radeon RX 470
OS: Windows 10
BIOS: UEFI DualBIOS, verzia F5

Nie, BIOS nejde, keby šiel, nemám problém.
jerrek
11.08.17,19:53
1. Vymenil som dátový disk, nie systémové SSD - Mám tri disky, ten s Windowsom ostal, ostal aj dátový disk č. 1 a vymenil som dátový disk č.2.

2. Prečo mi tu píšeš o operačnom systéme?Jasne píšem, že nemám žiaden výstup do monitora, nič sa nedeje, ani len BIOS. To nemá s OS nič spoločné.
misoft
12.08.17,12:35
Že si vymenil dátový a nie systémový - to si pôvodne NEUVIEDOL!!!! Pokiaľ chceš nejakú odpoveď, musíš dodať všetky potrebné informácie!
Nemáš na doske aj integrovanú grafiku? Nepreplo ti ju v BIOSe na ňu? Pri zapnutí sa objaví na monitore niečo (malo by sa)?