kubkokubko
19.08.17,13:13
Mám stiahnuté albumy jednej skupiny s pesničkami. Sú zmenšené programom winrar. Keď to otvorím, vypíše mi winrar adresár diskografia, keď ho otvorím, sú tam názvy albumov a keď otvorím album je tam zoznam pesničiek. Chcela by som si to prekopírovať do mobilu, ale nepustí ma to. Voľbu kopírovať vôbec neponúka. Len kópia archívu, ale pri voľbe kam to chcem kopírovať, zas neponúka mobil ako cieľ. Už som z toho mimo. Môžem skopírovať len celú diskografiu a v mobile si musím púšťať každú pesničku samostatne. Voľbu prehrať všetko (celý album) mi neponúkne. Neviete mi poradiť ako to skopírovať do mobilu, alebo čo nastaviť v mobile aby mi to prehrávalo celý album? Ďakujem veľmi pekne
Kabaka123
19.08.17,11:28
rozbaľ winrar súbor príkazom rozbaliť alebo extrahovať a vyber si CIEĽ , kde ich chceš rozbaliť
kubkokubko
19.08.17,13:19
Do mobilu to viem dostat ako celok diskografia s podadresármi a v nich su pesničky, ale v takomto stave mi to prehrálen jednu pesnicku. Lebo mi to prekopiruje aj obal CDčka, proste nedajú sa vybrať len pesničky....
buchač
19.08.17,13:25
ROZBAĽ do nejakého priečinku v POČÍTAČI.
NÁSLEDNE potom PREKOPÍRUJ - premiestni do mobilu.

Pokiaľ viem, tak iný spôsob neexistuje.
Keby aj existoval, tak nemá význam riešiť...úplne postačuje návod od kabaky.
kubkokubko
19.08.17,14:52
Ok vďaka za rady, tak nebudem riešiť. To, čo mi radíte som už urobila, len to nejde... ale ďakujem za ochotu. Aj môj manžel mi chytil mobil, daj sem to je brnkačka. A po pol hodinke čudovania sa zhodnotil, že chcel zamachrovať, ale nevie, čo stým. Nevadí. Pekný zbytok víkendu....