veronika2453
22.08.17,06:37
Mám 18 rokov a mám kyfoskoliozu , plus este aj lordozu a posunuta panvu na pravo , bola som aj na niečení , ale nepomohlo . Viete mi odporučiť nejakého dobrého ortopéda , ktorý by mi este vedel pomôcť ?
taiko
22.08.17,08:14
Skus niekoho, kto pozna metodu dynamickej neuromuskularnej stabilizacie.

http://www.dns-cz.com
taiko
22.08.17,08:14
z akeho mesta si ?
bjuty smis
24.08.17,17:16
cvičiť....pravidelne....trvalo.....
Terezia13
24.08.17,17:59
jedno liečenie nepomôže, to je problém na celý život, liečenia opakovať, podľa pokynov lekára cvičiť a nezaťažovať chrbticu
220870
24.08.17,18:53
Lekvári vám nepomôžu,jedine tak vyprázdniť vašu peňaženku.V prvom rade zmente životosprávu.Zmente svoje myslenie od myslenia som chorá na uzdravím sa.Odporúčam aspoň skúsiť na pár mesiacov živú stravu. Nájdite si vo vašom okolí niekoho kto vie liečiť ( lekvári nevedia liečiť). Ak máte peniaze skúste skočiť do Brazílie .Na nete nájdete x videí googlite Ján od Boha. (Brazílsky superliečiteľ 90% úspešnosť.) https://www.youtube.com/watch?v=6sbWpka43hI
buchač
24.08.17,20:25
Nechci, aby som dal to, čo som vygúglil ja.

V podstate je to šarlatán, šmejd, ba nebojím sa tvrdiť, že svojím spôsobom aj sektár.
avalik
24.08.17,20:29
skus SM system, gyrotonic ci gyrokinesis - pod odbornym dohladom

vygoogli ... aj na youtube mas ukazky

vyskusala som vsetky tri a aj ked nemam trvale problemy, pomohlo mi to s uvolnenim a naslednym spevnenim svalov chrbta ... mam znameho v zahranici, ktory ma gyro studio a ma vyrazne vysledky zlepsenia stavu u klientov
Estetic
25.08.17,08:42
Toto nevyrieši lekár,ale ty,za pomoci fyzioterapeuta.
arizona
25.08.17,10:47
Buchy,zastanem si toho "sarlatana",ako pises.Poznam pani,ktora tam chodi 2-3x rocne,ako prekladatelka pre Slovakov.Chodi tam z vdacnosti,lebo ten clovek vyliecil jej babicku z onko-ochorenia,ked jej uz lekari nedavali ziadnu nadej. 8.rok je pani zdrava,bez onko-priznakov. Dalsie dve osoby na odporucanie tejto pani tam boli tiez,tiez si chvalili,ze im poohol.Ten pan ma vyse 90% uspesnost, neberie ziadne peniaze,ani milodary za liecbu...krasny liecebny areal v Abadiane je volne pristupny pre zaujemcov.
buchač
25.08.17,11:18
Šak si zastaň...mne je jedno.
Ale jedna pani píše tak a druhá zasa inak...viď :

Marta Kudláčová
Tento údajný veľký a zázračný liečiteľ bol v marci v roku 2011 vo Viedni. Strávil tam 3 dni, aby mohol liečiť chorých. Osobne som sa tiež zúčastnila toho liečenia, ale ako doprovod veľmi ťažko chorého človeka, ktorý má sklerózu multiplex (odchádzajú svaly, ale mozog stále funguje). Je ležiaci, presúva sa len za pomoci druhého človeka na vozíku, sám sa nenaje, nenapije, má vývody. Chcel tiež pomoc od Joao de Deus-a. Vstupenka na toto liečenie stála na osobu 150,- Eur. Bolo nás tam asi päť tisíc, rozdelení do skupín - deti, ľahko chorí, ťažko chorí, vozíčkari. Zázračný liečiť sedel na kráľovskom tróne - naozaj, (nemohla som fotiť, inak by som sem pridala aj foto), prešla som s chorým na inv. vozíku okolo neho a on povedal - operácia. Tak sme sa tešili, že sa dostal do užšieho kola. Operácia bola asi taká, že v miestnosti bolo asi tak cca 100 ľudí, tento podvodník zdvihol ruky a začal nahlas niečo hovoriť, vraj sa modlil. Nerozumela som mu. Trvalo to asi 20 min. Potom sme vyšli von, mali sme kúpiť vodu, ktorá bola ním posvätená - určili nám 12 fliaš (jedna stála 5 Eur) Bola to obyčajná voda z vodovodu v plastovej litrovej fľaši s vignetou, na ktorej bolo len jeho "umelecké meno". Poviem Vám ľudia, takéto teátro som fakt v živote nevidela. Ľudia v bolesti a v túžbe ozdravieť podstúpia aj nemožné. Ja som tiež chcela pomôcť, ale nestalo sa vôbec nič. A to som človek veriaci v Boha, verím, že existujú veci medzi nebom a zemou, že existujú ľudia, ktorí majú určité danosti, ale toto bola obyčajná komerčná fraška a Bohurúhanie. Neviem odkiaľ autor článku čerpá také informácie, že je to zázračný liečiteľ. Je to obyčajný podvodník. Neľutujem peniaze, ktoré sme zato zaplatili, ale je mi ľúto, že takto môže niekto klamať smrteľne chorých ľudí. Toto je môj osobný zážitok.
https://magazin.atlas.sk/spektrum/fakty-x-zazracny-liecitel-z-brazilie-pomahaju-mu-skutocne-duchovia/850073.html

Ďalšie príspevky budem dávať po kvapkách...sťa lieky. ;)