brezincanka
24.08.17,10:24
Po operácií bedrového mám dlhšiu operovanú nohu o 2 cm. Predpísali mi podpätenku na zdravú nohu- vložka do topánky, aby sa nohy vyrovnali. Mne to nemuselo byť. Čo s tým, poraďte?
ivka70
24.08.17,08:44
Co znamena : Mne to nemuselo byť?
bodliak
24.08.17,10:04
Čo s tou vložkou ? No vložiť do topanky a nosiť. Čo iné by si chcel robiť? Počkaj, kým ti budú robiť druhú nohu, potom im to pripomeň, nech ju spravia rovnako o 2cm dlhšiu.
brezincanka
24.08.17,11:39
čo to znamená? ja by som nemusela platiť za poukazy ak by nohy boli rovnaké, ktoré mi predpíšu na vyrovnanie obuvi či podpätenky do všetkej obuvi-čižmy, botasky, šľapky a pod.
brezincanka
24.08.17,11:47
super rada, ja viem kde položiť vložku, ale čo ak nebude treba robiť druhú nohu, alebo tiež nebude presný meter pri druhej nohe???myslela som či môžem žiadať napr. zo životnej poistky a pod.
bodliak
24.08.17,11:50
My o tvojich poistkach netusime, pozri zmluvu a male pismenka.
Chobot
24.08.17,11:52
Ak máš poistené trvalé následky chirurgických zákrokov, tak áno. Ale trvalé následky sa zvyčajne poisťujú iba z úrazov. Obávam sa, že takú poistku, ktorá by také niečo kryla asi nebudeš mať.
ivka70
24.08.17,11:55
medicina nerobi zazraky a na milimetre presne tazko odoperuju taku narocnu operaciu, co chces reklamovat a ziadat, nech ti ju teraz o 2 cm skratia?
tie vlozky ti chrania zdravy klb a chbticu, aby si ich nadmerne nezatazovala krivym chodenim .... takze co s tym - pouzivat ....
buchač
24.08.17,12:13
" Čo s tým ? "

Podľa všetkého asi chodíš vcelku v pohode, len tá vložka robí problém.
Buď rada, že je to tak.
Ak nemusíš používať nejakú oporu-bakuľu, tak predsa fasa...
Nie jeden behá z francúzkou barlou, prípadne aj dvoma...tí v lepšom stave už len bakuľku. No sú aj takí, čo skončia na vozíku.

Tak nerieš nejaké poistky a iné blbosti...užívaj chôdzu, pokiaľ môžeš.