ZuskaM.
11.09.17,11:15
buchač
11.09.17,10:52
Hehehehe.....Ty ani presne nevieš, či je škrvna od červeného ?
Sorry, ale to musela byť riadna žúrka...;) :D :D :D
ZuskaM.
11.09.17,11:50
Práveže vôbec nie, tá škvrna je na manželových topánkach po decentnej oslave narodenín v reštaurácii a keďže si ju všimol až doma, neviem naisto či je od vína (ktorého vypil jeden pohár), alebo od niečoho iného.
buchač
11.09.17,13:05
Hm...škrvna,fliačik, fľak...trochu široký pojem.
Daj foto, lepšie bude. Takto je to o ničom.
afrikánka
11.09.17,14:21
Nech je už tá škvrna od čohokoľvek na bledej koži, použi detské mydlo a vodu, ale výhradne destilovanú, nie z vodovodu. Vytri mydlo vlhkou handričkou, vysuš pri normálnej teplote a potom ošetri sprayom na ochranu kože. Na trhu je ich dostatok. Odporúčam ti hydrofóbnu impregnáciu, vyrobenú nanotechnológiou, značky F.......
Takýmto ošetrením kože a a výrobkov z prirodných textilných vlákien predídeš namáhavému odstraňovaniu škvŕn a nečistoty.

Názov výrobku si musíš vygúgliť sama.
misomiso
11.09.17,16:01
To bude krv...
Žabinka
11.09.17,16:13
mne sa podarilo vyčistiť, v čo som ani nedúfala že sa to podarí, krv po autonehode na bielom strešnom tapacíre.. skúsila som vanish oxi action powerspray na koberce, penu som nechala chvíľu pôsobiť, a čistou jemnou kefkou som krúživým pohybom čistila.. všetko zmizlo, prekvapilo ma to.. lebo škvrny od krvi sú často nevyčistiteľné.. možno by išlo vyčistiť aj vínovú škvrnu..