kety.kety
18.09.17,18:00
Dobrý deň.
Môže lekár odmietnuť potvrdenie priepustky v prípade, že pacient bol objednaný na odber a v deň, keď mal byť odber vykonaný bol na dverách ordinácie oznam o neprítomnosti lekára z dôvodu účasti na kongrese?
Pri návšteve na druhý deň bolo podané vysvetlenie, že sestrička telefonicky obvolávala objednaných pacientov, na zrušenie, ale ak sa nedovolala, tak SMS neposlala. Takže ak nič netušiaci pacient prišiel na plánovaný odber s priepustkou, našiel len oznam na dverách.
Môže lekár priepustku odmietnuť potvrdiť? Veď pacient sa lekárovi dostavil presne v stanovenom čase, bohužiaľ bezúspešne?
Ak niekto odpovie, tak mu ďakujem.
Andy Kralik
18.09.17,16:10
Treba lekárovi vysvetliť čo a ako a prečo. A určite to nebude problém.
Po pravde, ak by odmietol.. budeš ho žalovať?
Odpoveď na otázku.. Môže odmietnuť? No môže. Porozprávaj sa s ním a ak nie je úplne mimo, pochopí.
veronikasad
18.09.17,17:21
Žiadala si len pečiatku, alebo aj čas?
kety.kety
20.09.17,06:55
Andy, ďakujem za príspevok.
Úprimne, ja som skôr chcela vedieť názor niekoho z oblasti zdravotníctva, kto takéto nariadenie mohol pani doktorke dať, pretože ja v tom mám jasno. Zamestnanec má zo zákona nárok na 7 dní OČR a sedem dní on ako zamestnanec a je úplne jedno ako to využije. Toto nikto nezmenil pokiaľ ma pamäť neklame. Moja otázka bola z pozície zamestnávateľa, pretože s podobným postupom som sa ešte nestretla. Celá situácia ma pobúrila o to viac, že ide o zamestnanca, ktorý by nikdy nič nezneužil a práve naopak žiadne výhody podobného druhu nevyužíva a hlavne nezneužíva. Ja ako zamestnávateľ mu to samozrejme uznám, ale takáto nehorázna byrokracia ma irituje.
Každopádne ďakujem za odpoveď a čas ktorý si jej venoval.
kety.kety
20.09.17,07:05
Zamestnanec žiadal potvrdenie na to, že sa v deň, kedy mal mať odber, riadne dostavil, ale neuspel z dôvod neprítomnosti sestričky aj lekárky.
Na jeho otázku, či si má tie dve hodiny zobrať dovolenku, mu bolo povedané, že im je to ľúto.
Ja ako zamestnávateľ mu to uznám, ale mne bude chýbať pečiatka a jemu dobrý pocit z lekárky, ktorú asi po tejto skúsenosti zmení lebo všetko je len o ľuďoch. ak si chce niekto dokazovať svoju nadradenosť len preto lebo má istý titul, tak je to ozaj úbohé. Niekedy by stačil ľudský prístup a normálne pouvažovať o čo vlastne ide.
Každopádne ďakuje za odpoveď.
veronikasad
20.09.17,14:57
Prepáč, mňa irituje časť tvojej vety ... " Je úplne jedno ako to zamestnanec využije". Aj keď ide o zamestnanca. Ktorý podľa teba paragraf nezneužíva, použila by si ju aj vtedy, keby si bola sama zamestnávateľom ?
branislavp
21.09.17,05:33
hm, len tak neurobiť odber a nenájsť náhradu lekára, alebo sa nekontaktovať s pacientom, sa mi nezdá v poriadku.. Ak je to tak, ako píšeš, zamestnanec si musí nárokovať na priepustku pečiatku, s určením doby od ktorej hodiny po ktorú hodinu bol u lekára. Inak, si bude musieť zobrať dovolenku. Zamestnávateľ si nemôže robiť čo chce, keď na priepustke chýba pečiatka lekára, túto nesmie akceptovať, teda, taká priepustka je neplatná pre zamestnávateľa.
A ešte doplním, lekár mal určite dostatok času si urobiť potrebné veci, teda všetkých pacientov objednaných informovať o zmene objednania, alebo mal poskytnúť náhradného lekára. Kongres sa nekoná zo dňa na deň, že lekár nemá čas upovedomiť svojich pacientov. Ale, môže byť aj to, či tam zamestnanec-pacient vôbec bol u toho lekára. Môj pohľad na vec.