Lucka333
23.09.17,03:05
Kupila som notebook. stal vyse 600 eur ked som ho kupovala vravela som im ze chcem na nom hrat hry a ubezpecili ma ze tento ntb je na hry vhodny. (overwatch, lolko, warthunder atd.) Za tie dva roky som ho dala 3 krat reklamovat a zakazdym mi ho vratili s vraj opravenou chybou. Na stvrty krat som ho dala reklamovat so ziadostou o vratenie penazi. (este je v zarucnej dobe) Prisla mi mailom odpoved ze zavada sa neprejavila a ntb mi vratia.... lenze na nom sa neda hrat ani len warthunder nieto este ine hry... nevie mi niekto prosim poradit co mam robit ???
ivka70
23.09.17,04:45
a aky ma NB problem, co si reklamovala?
Niran
23.09.17,05:10
Nie som si isty ale tusim ze peniaze vratia len vtedy ak ide o opakovanu tu istu zavadu. Pokial za notebook opravoval a zavady boli rozne tak ti peniaze asi nevratia. Inac book za 600€ urcite nepostacuje na hry. Odborne znalosti niektorich predavacov v obchodoch su mizerne takze na ich tvrdenia by som urcite nedal, ak kupujes notebook na hry vzdy je lepsie si precitat na nete recenzie a az potom sa odhodlat nieco kupit (rada do buducna).
misoft
23.09.17,09:40
Upresni popisom, čo za chyby sa vyskytli, upresni, čo za NB máš.
Lucka333
25.09.17,14:20
Ahoj je to lenovo ideapad 100. Problem je v tom, ze neexistuje hra ktoru by som si na nom mohla zahrat. Aj obycajne hry na fb sekaju. Ak nainstalujem napr. warthunder - cele to seka asi an tolko ze ja letim na lietadlo aby som ho zostrelila ako nahle zacnem strielat zacne mi to tak brutalne sekat a vrcat, ze ked to prestane lietadlo je fuč nezostrelene, ale bo je za mnou a striela po mne alebo v najhorsom pripade som narazila do skali alebo do zeme....vezmem nove lietadlo a to iste kym len letim seka len tak po menej ale ako zacnem akciu koniec .... lolko ???? neexistuje seka a vrci cely cas az kym to nevypnem. Overwatch ??? neexistuje aby som si zahrala... pokial len chodim seka tak jemne ako nahle sa rozbehnem do boja seka jak o zivot vrci a zasekne sa na tolko ze ho musim restartovat.... naposledy po tretej reklamacii sme urobili len to ze sme nainstalovali google chrome, warthunder a nic viac.... chceli sme skusit hru asi 5 minut isla v pohode potom to zacalo sekat vrcat nakoniec zmodrala obrazovka pasi cez obrazovku a nereagoval uplne na nic. tak sme im ho dali 4 ty krat a vraj zavada sa neprejavila.
Lucka333
25.09.17,15:09
dakujem za radu :)
misoft
29.09.17,14:16
mimotemy
Lenovo Idepad 100 za 600 eur? :eek: Veď to je NB v cenovej relácii 300-350 eur a vôbec nie je vhodný na hry!


https://recenzie.sme.sk/notebooky/p/lenovo-ideapad-100-15
Je to slabý NB. Pekne ťa ošmekli.
misoft
29.09.17,14:20
Ten NB je na hry slabý - vraví sa mu aj "študentský" - jeho parametre su skoro podpriemerné.
pavol54
29.09.17,14:44
Ak je funkčný s tým vybavením ktoré mal v predaji tak reklamáciu neuznajú. Ak kúpim auto čo má prepraviť maximálne 1500 kg a ja naň šupnem 3000 kg a ak neprasknú perá alebo nestrhnem spojku "môžem" reklamovať že neťahá pri tej záťaži , Neuspejem ani keby som tvrdil že mi to odobril l predajca
misoft
29.09.17,14:47
Dobre si to popísal - príkladne :D
Lucka333
29.09.17,15:04
prisaham ze za tolko som ho kupila....
Lucka333
29.09.17,15:05
takze som prisla o peniaze a nebudem mat ani opraveny ntb ????
misoft
30.09.17,04:39
Ale to, že je výkonovo slabý na hry a preto sa pri nich seká - to predsa nie je ZÁVADA! A nedostatok výkonu pre určité aplikácie a hry sa NEDÁ reklamovať, keď inak funguje!
misoft
30.09.17,04:42
Veď ti píšem - obabrali ťa...
vicktor
01.10.17,05:11
Lucka, kasli na hry a rob nieco uzitocne.