katedrála
23.09.17,16:57
vedel by mi niekto poradiť čo spôsobuje keď prezerám stránku,teda mám otvorené jedno okno a zrazu mi ju samé zatvorí,musím opätovne otvárať prehliadač.Okrem toho dosť dlho všetko načítava ale to je už druhá vec.
/neviem či som sa správne vyjadrila,som antitalent na počítače,dúfam,že bude niekto vedieť čo mám za problém/ Ďakujem
misoft
23.09.17,15:05
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
"Zadávanie otázok
-Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
-Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke."
Po mojom napísané: nemáme krištáľové gule: aký prehliadač, aký operačný systém, čo máš za doplnky v prehliadači nainštalované?
ZahradnikAmater
24.09.17,21:22
Počítač nie je vodovod, ktorý je rovnaký v každom byte. Pri otázke na problém s počítačom musíš uviesť typ počítača, názov a verziu operačného systému (nie každý má Windows, hoci to ak podľa reklamy občas vyzerá), názov a verziu programu, ktorý nefunguje a popis problému (ktorý je uvedený celkom presne - tak trochu).

A robí na akejkoľvek stránke alebo len furt na tej istej? Reštartovať PC sú skúšala? Aktualizovať prehliadač si skúšala? Nerozumieš otázkam? Nepýtaj sa na fóre, asi nebudeš vedieť zareagovať a urobiť, čo ti tu budeme kázať urobiť. Kontaktuj svojho predajcu PC, resp. (jeho) servis.

Vlastne nič nemusíš.

Len "musíš" znamená: Ak chceš naozaj dosiahnuť cieľ, ktorý si popísal/a v úvode a si ochotný/á a schopný/á spolupracovať, potom sa od teba očakáva, že splníš dobrovoľne a úplne nasledujúce pokyny.
kopretinka
24.09.17,22:18
môžeš čakať......zadala otázku a asi jej "samo zatvorilo okno"
Posledná návšteva 23.09.17 17:05 Zadala otázku a viac sa nezaujímala......
ZahradnikAmater
25.09.17,20:04
Možno si to prečíta iný PC laik a bude úspešnejší v kladení otázok aj riešení svojho problému v budúcnosti ;)
Yessica
01.10.17,10:11
Zdravím :) mala som podobný problém so starým NB - Windows XP :) robilo mi to už aj predtým, ako zrušili podporu na tento OS. Dala som ho postupne pozrieť dvom technikom, jeden tam niečo vraj preinštaloval (ja som tiež v tomto antitalent), druhý ho vraj vyčistil...zobrali peniaze a NB bol stále rovnako pomalý, zatváral mi prehliadač, nechcel mi sťahovať žiadne súbory, v maili mi priložil iba súbor, ktorý sa mu zrovna páčil (bez ohľadu na veľkosť). Až keď sa k tomu dostal jeden známy, ktorý sa tomu rozumie a nechcel na mne iba zarobiť, povedal mi, že s týmto už nikto nič nevymyslí a mám si kúpiť nový. Tak som aj urobila, zaplatila necelých 300 eur, NB je perfektný a ja som úplne spokojná a určite som aj ušetrila :) Takže ak odborníkovi, iba takému, ktorého máte overeného, prípadne (ak je to staršia šunka), porozmýšľať nad vianočným darčekom pre Vás :)