Mirco12
07.10.17,19:04
Ahojte, chcel by som sa spýtať na skúsenosti s čiernym, silgranitovým drezom a s plynovou, čiernou varnou doskou, napr. po dvoch rokoch, s ich údržbou, je na nich vidno nečistota viac ako na nerezových ?
ď.
Tweety
07.10.17,17:11
Spokojnosť. Dobre sa udržiavajú a u mňa po dvoch rokoch ako nové.
arizona
07.10.17,17:21
Znama ma cierny drez,ale po par mesicoch pouzivania je spatny,akoby zajdeny,vysediveny
Ice dive
07.10.17,17:48
no otázka je akú máte tvrdú vodu... čierny granitový drez je po dvoch troch rokoch problém... nakoľko začne chytať patinu / flaky od tvrdej vody... (áno po čase ťa prestane baviť, každý deň ho po každom použití dosucha vytierať.....)
afrikánka
07.10.17,17:59
U syna je granitový bledý, po piatich rokoch je ako nový. Používajú ho dennodenne. Varnú dosku majú 5 horákovú, nerezovú, udržuje sa primerane. Myslím, že čiernu by bolo asi treba viac leštiť...
allgreen
07.10.17,18:42
Mame taky sivy, strieborno sivy. Ked ho zena raz za cas umyje je fakt ako novy. Na striebornom aute je najmenej vidno spinu, podobne aj s drezom. Toť moja teoria
Jana_clenka
09.10.17,07:45
Mám čierny granitový drez už cca 10 rokov, dlho bol krásny, ale skutočne po čase je na ňom vidieť kameň - fľaky, mapy atď., napriek tomu sa mi stále páči viac ako kedysi nerezový, lebo nie je na ňom žiaden škrábanec. No dnes by som volila bledšiu farbu - krémovú, šedú ... A čiernou varnou doskou ak myslíte sklenú dosku, tak vrelo doporučujem, dôvodom je to sklo, nie farba - čistenie je neporovnateľne ľahšie a stále je ako nová.