januli
12.10.17,06:48
Mam pravo ísť s dieťaťom na ošetrenie počas mojej PN, keď to nestíham vzhľadom na vzdialenosť k lekárovi? Zvlášť, keď som neustále kontrolovaná na podnet zamestnávateľa?
ivka70
12.10.17,04:53
Nie je na to ziadne definovane pravidlo. Riskla by som to jedine pocas povolenych vychadzok alebo v pripade, ze si osamely rodic, ktory zije dietatom sam a nema inu moznost. Kedze ty si na PN u sestry, tak vlastne ani pocas PN s dietatom nebyvas, nie?
Aj tak bude pripadne porusenie liecebneho rezimu posudzovane v pripade kontroly reviznym lekarom SP.

http://poradna.hnonline.sk/otazka/mozem-pocas-pn-ist-s-dietatom-k-lekarovi
januli
12.10.17,04:59
Osamelý rodič a dieťaťu bolo nutné nasadiť lieky od psychiatra vzhľadom na dlhodobé zásahy do našej rodiny zo strany zamestnávateľa. Tiež budu potrebné sedenia u psychológa. Bývam s dieťaťom, musela som kvôli tomuto nášmu teroru zmeniť aj školu a presťahovať sa dočasne ku kamarátke, ktorá nám poskytla bývanie.
ivka70
12.10.17,06:27
to nemyslis vazne, ze do tohto celeho si nechala zatiahnut aj svoje dieta :(
ries to s policiou, ak ta zamestnavatel neprimerane obtazuje a nehladaj cesticky ako obist liecebny rezim ....
alebo si vyries so svojim psychiatrom neobmedzene vychadzky ... pri psycho diagnozach su mozne ...
januli
12.10.17,07:48
Keď bývaš v areáli zamestnávatela ako spravca veľmi dlhú dobu a potom ti zruší bývanie a ešte aj trvalý pobyt, tak sa to nedá bez následkov. Áno je to všetko na políciu aj na súd. Už som to posunula právnikovi. Teraz ide hlavne o spôsob nápravy a možnosti ohľadom mojej PN aby sme sa úplne odstrihli od neho a všetkého čo spôsobil a nasli pokoj