nata6969
12.10.17,17:58
:)
ahoj neviete mi poradit moju macku zrazilo v pondelok auto a boli ju noha a chvost neviem ci toma zlomene? ale chodi len ze nechce jest viete mi pomoct prosim
buchač
12.10.17,16:00
Dnes je ale už štvrtok.......................................... ...................
Terezia13
12.10.17,16:50
môže byť aj vnútorné zranenie, určite ísť k veterinárovi, zistí alebo vylúči vnútorné zranenie alebo krvácanie, keď mačka odmieta žrať, je to signál dosť jasný
jslancik
12.10.17,16:53
možno je to signál toho, že niekto jej venuje prílišnú pozornosť, stále ju skúma, a mačka je z toho na nervy. ktovie.
Terezia13
12.10.17,17:01
nuž, zažila som to - našu fenku zrazilo auto a na vnútorné krvácanie uhynula tesne pred tým, ako sa mala okotiť - stredný biely špic, nikdy už takého psa mať nebudeme
ZahradnikAmater
12.10.17,18:43
Je to neuveriteľné, ale na podobné prípady existujú veterinári. Už si o nich počula?
afrikánka
12.10.17,18:45
V pondelok ju zrazilo auto, chodí, kríva, nechce prijímať potravu... Pri zraneniach je nechutenstvo bežné. Bolí ju to a môže mať zo zranení aj zvýšenú teplotu. Dôležité je, ak niečo pije, ak prijíma tekutiny. A zajtra k veterinárovi, je to nevyhnutné. Prehmatá ju a posúdi, možno dostane injekciu od bolesti, možno aj ATB, o tom rozhodne on.
Držím mačke aj tebe palce.
--------------------------------------------------------------------------------

No hej, ako ináč....mínuskár. Ty si asi ten, čo ma chce vyhľadať a vykrútiť môjmu dojebabranému kocúrovi krk a mňa dokopať do hlavy, až budem mať krvavú hubu. Že ďakujem za tvoje nočné odkazy, ty psychopat:rolleyes::cool:

--------------------------------------------------------------------------------

Len si poslúž debílek, veď máš nickov habadej, nielen tie dva, čo si mi nimi teraz urval body.:rolleyes:
kopretinka
12.10.17,20:38
:eek: ??? nevieš,či to má zlomené? a my to vieme????
deane7
13.10.17,05:50
No jeden som Ti za neho vrátil, neplač.