zifcak
19.10.17,16:26
Dobrý deň,mám tlačiareň EPSON stylus DX4450.Po výmene všetkých farieb mi začala tlačiť čisté papiere .Farbu mi ukazuje plnú.Viete niekto poradiť?
ZahradnikAmater
19.10.17,19:57
Ak predtým (minulý deň) tlačila, tak problém s náplňami. Inak sa jedná o upchatú hlavu. Čistenie/výmena stojí vo firme viac, ako nová tlačiareň.
zifcak
20.10.17,11:07
Ďakujem
misoft
20.10.17,15:25
Len taká poznámočka - pokiaľ si menil náplne
http://www.inkjets-uk.co.uk/contents/media/epson-t0715-set.jpg
odstránil si krycie prelepenie?
Pretože už som sa stretol s tým, že vymenili náplne (cartridge) a netlačilo, skúšali preinštalovať ovládače, skontrolovali prepojenie... radili sa kade-tade.... a stačilo len tie prelepky dať dole, tlačiareň prečistila a vytlačila kontrolnú stránku a už tlačila.
ZahradnikAmater
20.10.17,19:39
Kto môže dať označenie spam príspevku, ktorý trefne upozorní na častú chybu laikov pri výmene náplní v atramentovej alebo laserovej tlačiarni? Ako ajťák som videl desiatky užívateľov, ktorí si mysleli ako dobre ovládajú PC a na tú pásku zabudli.
misoft
20.10.17,20:53
No kto asi?...... Máme tu jedného viacnásobného.....
Mimochodom - i MNE sa to stalo.... :D.... keď som prvýkrát menil vo svojej prvej tlačiarni cartridge.... ale raz stačilo a potom už na to nezabudneš....
ZahradnikAmater
21.10.17,19:58
Mne na sestrinej staručkej HP LaserJet 4L :o
afrikánka
21.10.17,21:09
To si tuná myslel, že ti mám dať bodík?
No nemôžem, už som ti dala Spam, aké požičaj, také vráť.
Vieš, ja nedokážem, kto je Ami-heker, ale ty zase nedokážeš opak
Dobrú noc prajem

A viac nedáš? Iba 2 spamy? Došli ti nicky? Asi si ich popratal...to nič, po čase si ich narobíš, neboj
A zrejme ma budeš musieť vyhľadať, aby si mi ten krk vykrútil, ako si sa vyhrážal, lebo kopance, že mi potečie krv, už nebudú stačiť
Si ma zneužil, zosmiešnil...tak si to teraz užívaj milý Ami a nabudúce si na tie tvoje hry nájdi väčšieho hlupáka, ako som ja
A nezabudni, že tieto vyhrážky padli na Porade, na stránke, kde sa má radiť a nie sa zabávať hekerstvom
Dobrú noc Ami, axeco, Drive0 a 100 ďaľších
afrikánka
21.10.17,21:16
...
afrikánka
21.10.17,21:22
A teraz čo? Akosi pokuľhávaš milý Ami...kedy bude spamované tvoje písanie?
Nestíhaš? Chýbajú ti falošné nicky?
Asi ma budeš naozaj vyhľadať a kopať ma do hlavy, až mi potečie krv. alebo mi rovno vykrúť krk, ako to chceš spraviť môjmu kocúrovi
sthruska
22.10.17,07:04
Je tam toho. Ja som dlhých rokoch používania laser tlačiarní nevytiahol ochranný papier valca. Netušil som, že existuje. Ale zato som nadával ako zlý toner mám :)
misoft
22.10.17,10:06
mimotemy
Neviem, čo ti popod nos preletelo...
Ak myslíš "misovt" - tak si vedľa ako tá jedľa. Pretože tento nick (misovt) NIE JE môj! Založil ho náš "známy", aby ma takto očierňoval!
Druhý raz si overuj, komu a čo nadeľuješ!
Ja nick nezmením, stále som "misoft"!!!!
afrikánka
22.10.17,10:21
Dobre si si prečítal?
Ja nedokážem, kto je Ami a Ami nedokáže opak...
To bolo včera, je to i dnes, ale čas pokračuje, sú pred nami ďaľšie dni, týždne, mesiace... Mimo témy ma môžeš aj vylúčiť, ja to nevzdám. Pochopil "misovt"?

Pekné popoludnie
Kabaka123
22.10.17,12:54
@ Afrikánka, čo máš za problém? Misoft je dlhoročným poraďákom (a radi dobre) a určite nie je ten za koho ho máš a s kým máš problém....
afrikánka
22.10.17,13:00
Neradí dobre, radí výborne, v tom ťa musím opraviť, prepáč.
A kde vidíš "problém"? Teda s misoftom?
misoft
22.10.17,15:49
@afrikánka - asi máš problémy s pochopením.
misoft som ja, som tu dlho, nick nemením!
misovt založil práve ten tvoj Ami, Drive, 825 a jeho 100 nickov len preto, aby ma ZDISKREDITOVAL!!!!!!!!
Pretože oba nicky sú si podobné, tak sa to zvalí na "misoft"a - pritom ja mám profil otvorený, "misovt" je od začiatku uzavretý.
Mám dokonca i avatara - vidíš ho. Ten druhý nemá nič!
Poprosím ťa - druhý raz sa radšej POZORNE dívaj, na koho a na čo reaguješ a kritizuješ.

Opakujem - JA SVOJ NICK SOM NEMENIL, NEMENÍM, NEBUDEM MENIŤ!
afrikánka
22.10.17,16:18
Hmm, popíjam kávu a uvažujem, ako odpovedať.
Problém s pochopením bol. Už nie je. Áno viem, že si tu dlho, aj viem, že výborne odpovedáš. O profil misovt nemám záujem, ani som ho nepozerala. Načo? Nato máme svojho hekera, dosť nás stojí.
Minulý víkend som dala Amimu-Smradovi ponuku. Nezareagoval, nevie, kde sú hranice.
misoft
22.10.17,19:32
@8.. - ty radšej sa ani neozývaj a zruš si tie svoje ďalšie nicky. A ten "misovt" tiež.
Keby si sa správal ako normálny človek, nebol by si na vedľajšej koľaji.