gurova
20.10.17,08:47
Dobrý deň,
rada by som sa opýtala na Váš názor. Už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou, že by sme čerstvé korbáčiky od nás z Oravy rozvážali priamo do domácnosti v BA. Záujem o to určite bude, ale neviem či dostatočne veľký na to, aby pokryl aj náklady a mali sme z toho aj nejaký zisk.
ivka70
20.10.17,06:53
Poznam niekolko takych "dovazacov". Maju uz stabilnych zakaznikov, ktori si dopredu objednaju, kolko chcu zobrat. Ti ale skor ale vyuzivaju dovoz ludmi, ktori pracuju v BA ale chodia cez vikendy domov a pouzivaju autochladnicky.
Ak tomu urobite reklamu ,zaujem bude, ci dostatocny, kedze kupit korbaciky nie je ani v BA problem, to uz si musite zratat.A samozrejme zaratat aj naklady, najma sposob prepravy - chladenie - je podstatny.
gurova
20.10.17,07:13
ďakujem za reakciu.To bol hlavný dôvod, prečo ma to napadlo. Všetci známi kt. cestujú do BA vždy berú ďalším svojim známym korbáčiky. Takto by sa už ľudia nemuseli spoliehať na to kedy pôjdu domov ich známi a či vôbec im niečo ostane. Rozmýšlala som aj nad tým že ľudia by mali možnosť priamo vidieť, kto pre nich tie korbáčiky robí a mali by 100% istotu že sú bio a čerstvé...den pred tým urobené ....
ivka70
20.10.17,07:54
je uz niekolko zdruzeni, ktore takto vozia bio vyrobky, mozno by stalo za uvahu sa spojit s nimi, predsa len, naklady na rozvoz sa rozpocitaju na viac vyrobcov