Ar333b
21.10.17,08:24
pred 11 mesiacmi som si menila heslo na fb a pre istotu som si dala dvojstupňové overenie(pri prihlásení mi vzdy posielali SMS kód ktorý som pri prihlásení musela napisat tiez) heslo som zabudla a absolútne neviem ako sa mam teraz na fb prihlásiť davala som zabudli ste heslo skusala som aby mi na gmail poslali odkaz na zmenu alebo vynulovanie hesla no nič nejde..ak by niekto vedel čo mam urobiť alebo vedel by o nejakom programe na zistenie hesla tak prosim poraďte na cene sa dohodneme.
misoft
21.10.17,09:53
Pri registrácii na FB si uvádzala aj e-mail. Takže pri obnove zabudnutého hesla sa bude náhradné posielať na e-mail, ktorý si uviedla pri registrácii! Väčšinou to takto robia. Takže si spomeň, či ten tvoj Gmail je ten, ktorý si si zaregistrovala na FB.

Poznámka: Skús nabudúce písať normálne, pretože toto sa ani čítať nedá!

P.S. Porada je BEZPLATNÁ!!!!!!! Takže - prosím - NEPROVOKUJ s nejakými cenovými ponukami!
afrikánka
21.10.17,10:26
Ale prečo? Tá jej cenová ponuka nie je až tak irelevantná...veď sa tu platí, či nie?
Napríklad, taký hanlivý titul na Porade sa dá kúpiť za kopec nervov, sĺz, desiatky hodín pátrania...a netvrď, že nemám pravdu, že provokujem, len to prosím niéééé!!!!!
arizona
21.10.17,10:57
Pozri sa aj do spamoveho kosa, ci tam nahodou nemas postu od FB
Ar333b
21.10.17,11:02
Áno uvádzala,lenže podľa toho e-mailu mi nejde môj fb nájsť a ani podľa telefónneho čísla :) a tú cenu som myslela napríklad zato,keby niekto pozná program na zistenie hesla alebo pod.nie ako provokáciu :) ale každý to chápe inak.
misoft
21.10.17,19:53
Nuž - tak to napíš poriadne. Niekedy prehliadač ukladá heslá - tzv. automatické prihlasovanie, pozri sa do nastavení prehliadača pod Bezpečnosť, či nááááhodou to tam nemáš zaznamenané.....
A máš to grátis....:D