kilovite
23.10.17,14:30
Pri pomerne rýchlom chudnutí z 87 kg na cca 80 - 78 kg je možné že budem mať ovisnuté brucho?
arizona
23.10.17,12:38
Mozne to je,ale aj nemusi.Zavisi to od viacerych faktorov.
Cvic!!! Aby si brucho odvisnute nemala
alaya1
23.10.17,12:38
Treba cvicit, natierat sa vyzivujucim telovym mliekom , nie je to velky ubytok na vahe.
lujza.j
23.10.17,12:43
ako vieš,že schudneš tých 10 kg z brucha?
lujza.j
23.10.17,12:43
kolko maš rokov?
kilovite
23.10.17,12:54
17 :D a ta mam hlavne tuk na bruchu a na stehnách
kilovite
23.10.17,12:56
som chlapec :DD nemal*
vicktor
23.10.17,12:57
Brucho som nevidel, bolo oblecene.
Ale videl som ovisnutu kozu na rukach od laktov vyssie a nohach nad kolenami.
Chudni pomaly.
buchač
23.10.17,13:01
Len brucho ?
Keď bude (každý) jedinec cvičiť, tak predsa schudne nie iba na bruchu....či ?
Jasné, že cviky vyslovene na brucho toto posilnia, no ubytok váhy bude viditeľný nie na ňom.

Otázka je aj to, čo je to rýchle schudnutie.
kilovite
23.10.17,13:04
Ako schudnut tých 10 kg cca myslim vseobecne ne len z brucha... no tak do 16.11.2017...
alaya1
23.10.17,13:12
:)
Žabinka
23.10.17,13:21
a čo sa deje 16.11.2017? ;):) je to dáky významný dátum pre teba? ja som pred rokmi schudla 20 kg, ale za necelý rok.. a nič mi neovislo.. ak to robíš pre niekoho iného, tak sa na to vykašli.. rob to pre seba samého, a radšej pomaly..;)
lujza.j
23.10.17,14:32
Co robis teraz..nic..alebo nieco a nedari sa....mas nejaky sport.navyk? Kondicne...silovo...
jslancik
23.10.17,14:44
nestraš ho, prosím ťa. 10 kg na chlapovi ani nevidieť... ibažeby schudol z 50 na 40 kg...
ZahradnikAmater
23.10.17,20:05
Schudnúť stehná, schudnúť brucho... to sú najčastejšie požiadavky chudnutiachtivých. Tak to nefunguje. Tak, ako telo priberá rovnomerne na viacerých miestach, tak aj chudne rovnomerne na rovnakých miestach.

Ovísanie kože nie je spôsobené úbytkom veľkej hmotnosti, ale rýchlym chudnutím. Desať kilo by sa dalo zdravo schudnúť tak za pol a ž trištvrte roka. Cvičenie, posilňovanie nie je cestou k schudnutiu, je cestou k zväčšeniu svalovej hmoty. Ale tuk sa na svaly nemení, to len v televíznych programoch :D

Základom chudnutia je zmena stravovacích návykov, pohyb môže chudnutie podporiť. Moderná strava je príliš bohatá na škroboviny, a kolísanie glykemického indexu núti ľudí jesť (ergo kupovať) viac.
korela
23.10.17,20:30
Ak je tento typ postavy zdedený geneticky, tak sa môže uštvať k smrti cvičením, možno to trochu zaberie, ale požadovaný výsledok sa nedostaví. Hlavne u žien, mužov takých nepoznám.
U žien, väčšinou čím staršia rodička a viacplodové tehotenstvo, tým sa koža na bruchu ťažšie spamätáva.
Preto by som rada navrhla podľa konkrétneho prípadu vysatie tuku tam kde treba. Pre mňa morbídna záležitosť síce, ale veľmi efektná. Plus plastika brucha. Výsledok je dokonalý.
Aby brucho po schudnutí neovislo, podľa mňa je najlepšie použiť na potieranie čistý ľanový olej, bez chémie v telových mliekach. Vraj dokáže odstraňovať aj strie.
Posledný odsek v príspevku je nutnosťou.
korela
23.10.17,20:36
Začína sa čas stužkových?
branislavp
24.10.17,02:22
Nebudeš mať ovisnutú kožu, ak budeš rozumne cvičiť. Nechudni rýchlo, chudni rozumne, aby si si nepoškodil zdravie. V žalúdku musíš vždy mať niečo, žiadne hladovky si nedávaj, to sa Ti môže vypomstiť. Radšej sa daj na denné cvičenie - pohyb, ako hladovaním dosiahnuť zníženú hmotnosť, na to si daj pozor. A s cvičením tiež opatrne, všetkého veľa škodí. Jesť zdravo, dodržiavať pitný režim (bez alkoholu), žiadne sladké vody, denné cvičenie a výsledok sa dostaví, držím palce. Potrebuje to disciplínu v samom človeku.
lujza.j
24.10.17,04:24
Korela ako chces odstranit striu...to je roztrhnhta vrchna cast...neda sa....co je zoztrhnute na niekolko mm...spat neskoci.ak niekto tvrdi klame.
korela
24.10.17,08:03
Neskúšala som, kto má problém, za pokus to stojí. Či si natiera to či ono, vyhodnotí. Teové mlieka z obchodov neuznávam.
lujza.j
24.10.17,11:01
Moje brucho vie svoje:Ddecko ma zmasakrovalo...este aj 2x rozfaklene....co uz...aj horsie veci sa stavaju ako strie na bruchu....ako zasite...to uz zas dalsie "sarajevo":( ale netrpim....bikiny na plazi su:D