Irenka7
31.10.17,14:33
Po predaji vozidla nemám TP od novej majiteľky ako doklad pre poisťovňu. Existuje nejaké potvrdenie od dopravnej polície o tom, že nie som už majiteľka, vozidla. Viete mi poradiť?
ivka70
31.10.17,13:38
Poistovni staci kopia stareho TP, kde je potvrdene, ze auto je odhlasene.
Nepotrebuje novy TP.
dmc
31.10.17,13:54
Po vykonani "aviza" zmeny - ked si akoze technicak odhlasil na noveho majitela si si mal spravit kopiu technickeho preukazu ako doklad o vykonani zmeny majitela. Nasledne si novy majitel prihlasuje vozidlo vo svojom okrese - ale to uz nieje tvoj problem.

Ak to nemas pojdes na Dopravny Ispektorat - vypytas si "male tlacivo" a vyziadas si Potvrdenie o nevlastnictve vozidla. Poplatok je 1.5 €
Žabinka
31.10.17,15:29
pravdepodobne si nerobila odhlásenie ale prepis v okrese a teda nová majiteľka rovno dostala nové OEV, ktoré si si asi zabudla ofotiť.. tak ti ostáva len ísť na DI a vyriešiť to tam, ak nová majiteľka nespolupracuje.. a skúsila si ju osloviť?
jelalim
31.10.17,15:30
Pred casom som robil prepis v ramci okresu, stary TP mi zobrali, novy si zobral novy majitel. Od policie ako staremu vlastnikovi nezostal ziaden doklad.

Poistku zrusili na zaklade mojej pisomnej ziadosti a cestneho vyhlasenia, ze auto bolo prepisane. O par dni dokonca vratili cast zasplateneho poistneho.