Viva2020
06.11.17,19:14
Skola v prirode a ziak s DMO a vychovno vzdelavacimi potrebami. Mozno mi tu bude vediet niekto poradit ako je to ked idu deti zo ZS do skoly v prirode, kde je aj ziak s vychovno-vzdelavacimi potrebami ,ktory ma prideleneho asistenta. Ci asistent pedagoga je povinny alebo mal by ist na ten pobyt s takym dietatom ako doprovod. Ide o dieta DMO ktore sa ma zucastnit pobytu v skole v prirode. Ma ist s nim niekto z rodicov alebo ten asistent ktory mu je v skole riadne prideleny. Alebo moze riaditel nariadit ,ze sa asistent nemoze zucastnit ako asistent tam pocas pobytu. Asi zlozito napisne z mojej strany ,v principe ide o to ci sa takyto asistent má/ nemá alebo musí/ nemusí zucastnit s tym ziakom v skole v prirode. Vopred dakujem ak sa niekto ozve a pomoze mi.
alaya1
06.11.17,18:30
Precitaj si svoju pracovnu zmluvu co obsahuje. Ty mas asistovat pocas vychovno vzdelavacieho procesu, ten prebieha aj v skole prirode. Ci ziak potrebuje doprovod rodica, ci zdravotnika v case mimo vyucovania je na rozhodnuti pediatra, ktory vydava povolenie absolvovania takejto aktivity.