laura65
07.11.17,14:02
O čom je tá stránka, keď mi nikto neodpovie na moju otázku ???????
ivka70
07.11.17,13:05
Tato stranka je o radeni: ak niekto vie odpoved, odpovie.
Ak zadavas otazky, na ktore nikto nevie odpoved a niekolko mesiacov ti odpoved ani nechyba, nezvaluj to na tuto stranku.
Ak ti na odpovedi zalezi, skus si ju posunut jej doplnenim.
Ani to este nebude znamenat, ze sa tu niekto najde, kto na tvoju specificku otazku vie odpoved.
taiko
07.11.17,13:08
mozno nik odpoved nepozna
vicktor
07.11.17,13:11
Odpovie ak vie a ma cas citat a odpovedat.
alaya1
07.11.17,13:18
otazka?
arizona
07.11.17,13:28
Porada je o poradeni,kde si Poradaci radia navzajom. ked niekto vie a ma cas, tak poradi...

Ty si tiez Poradacka od r. 2012. Kolkokrat si poradila niekomu ty? ANI RAZ !!!

Keby sa kazdy Poradak "spraval" ako ty,tak by tu nebolo ziadnej odpovede,len same otazky,ako tie tvoje :-)
misoft
07.11.17,13:30
laura65.....
napíšem toto: ?
A čakám, čakám...
A potom sa čudujem, prečo mi nik neodpovie. A na ČO má odpovedať?
kopretinka
07.11.17,13:32
táto stránka je o DOBrOVOĽNOM a BEZPLATNOM radení.
Ak ti to nevyhovuje,tak nech si mesto zaplatí odborníka-účtovníka.
Mmch,koľkokrát si poďakovala za odpoveď,prípadne aspoň vôbec nejako reagovala?Koľkokrát si ty niekomu poradila???
14,02 si zadala odpoveď a okamžite si sa odhlásila,tak čo vôbec chceš od nás???
kopretinka
07.11.17,13:37
predsa na jej niekoľko mesiacov staré otázky,ktoré si máš sám vyhľadať,šak lahké ako facka.Miesto písania otázok by sa mala dovzdeľať v účtovníctve....takéto odbornčíky sedia na MÚ.....
misoft
07.11.17,13:40
Aha! Už som si tú facku aj dal :D:D:D
laura65
08.11.17,14:22
Presne tak som si to predstavovala. Jeden deň otázka, druhý deň hneď odpoveď a hneď 4 . Bohužial odpoved na to čo som sa spýtala v súkromných správach som nedostala. Len rozhorčené odpovede o tom že sa správam nevhodne. Nie neradila som nikomu, lebo necítim sa ako odborníčka, za to sa ospravedlňujem. A ospravedlňujem ak som niekomu urazila city. Fakt, že nemám odpoveď na moju otázku, nič nemení na tom, že keď porada, tak poradím. Keď neviem tak neradím.....
misoft
08.11.17,14:26
Laura! Na Porade platí zásada, že sa radí VEREJNE, cez SS len v prípade, že sa jedná o chúlostivé a veľmi osobné veci.
Takže sa nečuduj, že na SS ti odpoveď málo kto pošle.
Kabaka123
08.11.17,16:00
Tak toto je dobrá otázka... som sa pobavila...:):):)
ZahradnikAmater
09.11.17,21:05
Možno preto, že odpoveď na otázku nie je jednoduchá a stručná. A opisovať/kopírovať z webu, čo tam bolo už raz napísané, nie je vhodné (technicky) a prepisovať to inými slovami je časovo náročné. A keď dáš stručnú odpoveď a svoje názory a skúsenosti podporíš odkazom na web, kde je všetko dôkladne rozpísané a nafotené, tak sa nájde niekto, kto ťa napadne z reklamy. Tož tak.
buchač
09.11.17,21:44
Posledná veta platí na mňa...a to jednoznačne.

Takže asi takto.
Všeliaké weby, kde je všetko tak precízne a dopodrobna rozpísané sú nie raz na dve veci...na trt a na to druhé.
Hlavne ten jeden je balada o houbelese.
...a rozhodne to platí aj na nie iba ten jeden nespomínaný (reklamu nemienim robiť, ale v obraze som) web. Máš ich totiž viacero, ktoré sú prepojené a nie raz točia o tom a istom.
Podstata ale týchto webov spočíva v tom, že je na nich umiestnených plno reklám...dokonca ani ABP nie všetky odchytí.

Druhou stránkou je aj to, že kde je napísané, či tie informácie sú reálne a tým pádom aj pravdivé.
Ja síce chápem, že každý máme ten svoj názor na určitý produkt, vec, myšlienku...ten mu nik nevezme.
No zasa nechápem, prečo niekto na tých svojich weboch nanucuje svoj názor druhým ako ten jeden a jedine pravdivý.


P.S.:
Občas si prečítam ten jeden web (Ty vieš ktorý)...len tak z pasie.
Človeče, šak Ty viac fotíš a píšeš, ako makáš...:D
Mal by si porozmýšľať nad nejakými videjkami...bola by väčšia sranda.