Anjeli od Alenky
08.11.17,05:49
ivka70
08.11.17,05:11
Skusila by som obehnut predajne s podobnym artiklom, niekedy sa v mensich obchodoch da dohodnut aj priamo s majitelom.
Potom predaj na vianocnych trhoch, kde sa tiez moze pritrafit aj zaujemca o dlhodfobejsi kontrakt a nakoniec predaj cez neje internetove kreativne skupiny, asi na zaciatok Sashe, tam sa tiez moze ozvat niekto, kto by mal zaujem predavat take kusky.
taiko
08.11.17,05:40
skusil by som aj zahranicny portal etsy.com
buchač
08.11.17,06:19
Ja sa len pre istotu pýtam.

V súvislosti s tým je dosť dôležitá otázka, či sa dopytujúca pýta ako súkromná osoba alebo podnikateľ (sekcia podnikanie).

Veľa záleží od ceny, nakoľko ponuka na trhu je obrovská...viď net.
vulxy
08.11.17,17:14
SVK-sashe- je dobra vec na zaciatok a na zabehnutie ako to funguje aj najpohodlnejsie..poplatok len ked vec predas
SVET-etsy- je preplnene ...tak skoro si ta tam nikdo nevsimne...poplatok za kazdu nahratu vec do obchodu
CZ-fler-podobne ako sashe len sa tam mluvi po cesky...poplatok len ked nieco pedas
HU-meska-skoro o nicom,dost amaterske ale take veci by sa tam mohly dobre predavat...poplatok za kazdu nahratu vec do obchodu
Zapadna europa-dawanda-je to dobre ked chces skusit nemecko,francuzko,anglicko a tie staty okolo...plati sa poplatok za kazdu nahratu vec do obchodu ale tusim teraz prave je nejake bezplatne asi promocne obdobie do vianoc ale sa mi nechce to zistovat ...aj poplatok z kazdeho predaneho kusu
podobnych portalov je habadej,skus to sashe aby si sa naucila princip ako to cele funguje a potom hura do sveta :)
Anjeli od Alenky
08.11.17,17:37
Ďakujem,naozaj užitočné informácie
kopretinka
08.11.17,17:49
živnosť máš?
vulxy
08.11.17,17:53
prave som si prezeral tvoj album a mne sa tie veci pacia,myslim ze by sa mohly predavat slusne...rozhodne by som popracoval na kvalite fotografii a sup s nima na sashe a fler...a to cim skor,zuri totiz predvianocny masaker a pravdepodobnost ze nieco predas sa zvysuje o stovky percent...
Anjeli od Alenky
08.11.17,17:57
...si super,ďakujem,popracujem na tom...
jasa
10.01.18,19:32
Vyrabas aj ine vyrobky alebo bytove doplnky z dreva?
alaya1
10.01.18,19:42
Moja priatelka vyraba tiez anjelikov, ale sije ich. Predava ich na jarmokoch, ma svoju stranku na FB, ponuka ich v predajniach s darcekmi, ci kvetinarstva. Skus aj ty oslovit zakaznikov tymto sposobom.
Anjeli od Alenky
11.01.18,15:24
zaoberám sa výrobou anjelov,vieme vyrobiť aj veci podľa vášho návrhu
Anjeli od Alenky
11.01.18,15:27
Ďakujem,ale toto mám už všetko za sebou,robím aj ja,ako píšete vy,ale ja som zháňala odberateľa,ktorý by bol schopný odoberať anjelov vo väčších množstvách-100, aj 1000 kusov.vedel by si zadať požiadavku,a ja by som vyrobila...asi tak...
vicktor
12.01.18,07:21
Vsak si vymysli vlastny navrh. Robit len anjelov je uzka ponuka.
Koniky, hribiky, postavicky, motyliky, mackovia, ...