kuravesele
08.11.17,06:56
Čo všetko treba ku kolaudácií rodinného domu?
Viem že treba podať žiadosť o kolaudáciu, zakreslenie zmien do porealizačného projektu, geometrické zameranie "osadenie" domu, kópia stavebného denníka, revízie. Treba aj predkladať doklady k použitým materiálom (tehly, cement, tesnenia, drevo na strechu, škridla, okná, podlahy), treba im to všetko nafotit? Načo sa ešte pripraviť "okrem pevných nervov" :) ?
arizona
08.11.17,06:12
ivka70
08.11.17,06:13
kuravesele
08.11.17,06:52
Google vyhladavac viem pouzivat.
Chobot
08.11.17,07:19
Zájdi na stavebný úrad, tam majú zoznam požadovaných dokumentov ku kolaudácii. V každej obci sa ten zoznam môže niečím líšiť, takže aj keby som ti sem pripojil zoznam podkladov, ktoré som ja dával ku kolaudácii, môže sa stať, že od teba budú vyžadovať ešte niečo iné.

Inak je to dosť siahodlhý zoznam, cca na 1,5 strany A4. Zoznam zvyknú mať obce aj na nete, ale lepšie je prejsť si to osobne, lebo napr. mne z toho zoznamu vyškrtli pár vecí, že tieto ja nepotrebujem predkladať.
kuravesele
08.11.17,09:07
Vam bolo treba vydokladovat aj pouzite materialy? K tomuto neviem nikde najst informaciu.
wirgi
08.11.17,11:51
U nás vyžadujú aj certifikáty na materiál, stačia fotokópie to Ti dajú na stavebninách , kde si kupoval , alebo aj na nete si vyhľadaj a vytlač podľa toho aký material si použil pri stavbe
misoft
08.11.17,12:46
Používať vieš.... ale prečo potom NEPOUŽÍVAŠ?
kuravesele
08.11.17,14:47
Keď neviete odpovedat, tak nekomentujte detinskou odpovedou “ze pouzivaj google” . Je to fakt trapne
Chobot
08.11.17,15:03
V zozname podkladov je uvedené, že certifikáty, atesty a vyhlásenia o zhode použitých materiálov a výrobkov. Doložíš, ktoré máš a uvidíš. Ja som dal všetky možné aj nemožné certifikáty. Zajtra mám kolaudáciu, uvidím, čo mi ešte chýba.

Do príspevku som doplnil ten zoznam, v druhom dokumente mi vyznačili, čo treba.