mutulka
11.11.17,14:31
ahojte, chcela by som poradit. dostala som napad na pripravu zdravej varenej stravy pre psov. Zatial by som chcela mat skor vyrobu a predaj cez internet s donaskou a casom ak by sa to rozbehlo tak predajnu tzv restauraciu pre psov. Viem ze na otvorenie je potrebna remeselna zivnost s vyucnym listom, ja ho bohuzial nemam ale moj partner ano. Chcela by som sa opytat na vas nazor a tiez ci by som mohla mat partnera len na papieri, ale vsetko od vyroby by som realizovala ja. Zatial som zamestnana a chcela by som to rozbehnut popri zamestnani aby som mala staly prijem a mohla mat financie na zaciatok. Dalsou otazkou je ze by som casom sla rada na matersku a ci mi zivnost popri zamestani ovplyvni vyssku materskej. dakujem za vase nazory a rady :)
buchač
11.11.17,13:40
Hm...a čo sa stalo...svadobný salón nevyšiel ?
Choď veru čím skôr radšej na materskú...pri dieťati Ťa prejdú podobné nápady. ;)
taiko
11.11.17,13:47
prosim rozdel svoju otazku, lebo temy spolu nesuvisia
kopretinka
11.11.17,14:32
ty si vážne myslíš,že nejaký majiteľ psa si bude kupovať čerstvú varenú stravu pre psa???? OMG
vicktor
13.11.17,07:03
Nevidim to nerealne, ked so psami chodia aj do "salonov krasy".
Otazne je kolko takych bude a teda ziskovost tejto cinnosti.
kopretinka
13.11.17,08:19
do salonu krásy sa chodí občas.Ona chce ponúkať cez internet čerstvú varenú stravu.Vieš si to predstaviť??Aby som si objednala a denne čakala,kedy mi to privezú?
nepíše,odkiaľ je.To mi bude voziť cez celú republiku?denne? to koľko bude ma aut a šoférov??
korela
13.11.17,14:14
môžu zabezpečovať stravu napr. strážnym psom v objektoch, alebo si ľudia kúpia naraz viac balení a dajú zamraziť, zrejme to niekde aj videli, podľa mňa ide vždy o lepšie stravu ako granuly. ľudia majú na také veci, že sa druhým nesníva.
závisí od miesta podnikania.
mne sa páči každý ojedinelý nápad, vyskúšajú, uvidia. :-)
a bude závisieť od ceny a kvality, či sa uchytí.
cheri
13.11.17,16:13
Všetky nápady sa cenia,no nie vždy sú realizovateľné. Tu síce môžeš dostať rôzne rady,no príprava stravy,nielen pre ľudí,ale i psov má svoje pravidlá,od preukazovania pôvodu surovín, skladovanie, balenie,hygienu,spôsobilosť a.p. asi bude lepšie tá MD ako to už vyššie niekto napísal.:-)