ZdenoG
15.11.17,15:53
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či môže niekto ubytovať v rodinnom dome občanov nie slovenskej národnosti bez môjho susedského súhlasu? Jedná sa o to že v susednom dome momentálne ho vlastní realitná spoločnosť je ubytovaných približne 25 cudzincov čo je dosť nepochopitelné pre mna a moju rodinu. A či sa da voči tomu nejak braniť alebo na akom úrade podať podneť na sťažnost.? Dakujem za Vaše rady a odpovede
buchač
15.11.17,15:09
marleau
15.11.17,16:10
teda nemôže
kopretinka
15.11.17,22:12
ale on nepíše,že to je ubytovňa,ani penzion.Keď sa prenajíma byt,tak to tiež len so súhlasom susedov? asi ťažko,to by tu potom neboli o tom témy..........predsa ak mám voľný rodinný dom,môžem ho dať do prenájmu hocikomu,dokonca nemusím byť ani podnikateľ.
kopretinka
15.11.17,22:12
keby tam bývali biely Slováci,to by ti nevadilo?
buchač
16.11.17,07:10
kopretinka (Dnes 00:12) ale on nepíše,že to je ubytovňa,ani penzion.
=================
Aj keď nepíše konkrétne, vychádzal som práve z toho výrazu "ubytovňa".

Čo sa týka prenájmu ?
Nuž ani tá realitná kancelária nejde celkom kóšer....keď už nie inak, tak aspoň z hľadiska morálky. Ale v oblasti Západného Slovenska bude asi takýchto prípadov pribúdať...Srbi, Černohorci, Ukrajinci...no Amen tma.
jslancik
16.11.17,07:18
povedz nám jeden dôvod, prečo by podľa teba nemohol majiteľ prenajať vlastnú nehnuteľnosť HOCIKOMU? Hoc aj Marťanom... Robíš si srandu? čo s tým máš ty ako sused? Hovoria ti niečo vlastnícke práva?

Ak rušia nočný kľud, alebo ťa obmedzujú v tvojich vlastníckych právach, tak to môžeš riešiť. Ale buď rád, že sa nevoláš Oskar D.
taiko
16.11.17,07:22
zadavatel nepise, ze cudzinci su nebieli ;)
kopretinka
16.11.17,08:59
ale ja sa pýtam na bielych
kopretinka
16.11.17,09:08
u nás už nastalo.....poliaci,rumuni,češi,"juhoši",maďari,maďarskí cigáni,východniarski cigáni,rumunskí cigáni, a niekedy takou hatlaninou hovoria,že fakt nechápem,čo to je za reč...........poliaci sú zgerba,furt kradli,niektorí už sedia v base......
ZdenoG
17.11.17,15:52
momentálne sa mi jedna o to že som napočítal približne 34 ludi myslim že ani tebe by nebolo jedno keby si mala 30 susedov vedla na záhrade samozrejme chlapov. Plus mam rodinu a dve male deti a nebral som si hypo na 30 rokov aby som mal vedla domu hotel.
jslancik
18.11.17,05:48
Su s nimi nejake problemy? Okrem tých principialnych. Tebe by sa pacilo keby tvoj sused mal výhrady, ze mas 4 deti, a do domu by sa ti podla neho "hodili" iba 3?nepovedal by si si, ze co on s tym ****** má?