Martin189
16.11.17,20:43
Je právne legálne aby z mojich dvoch úverov vo vubke 1 . 2217eur a 2. 2257 eur aby sa dlh vyšplhal na 1 úvere na 3072 a na 2 úvere na 3160 eur


Za odpoveď ďakujem

Vysvetlenie

K otázke Ano Búchač má pravdu keby že ja niekomu požičiam a nechce splácať tak by som urobil všetky právne opatrenia atd to chápem a aj mám s tým osobnú skúsenosť. Ja som požičal peniaze a daný človek mi nespláca no už sa to právne rieši .

No tu mi ide o toto v rokoch ,2013,2014 som si požičal peniaze s tým že som aj začal splácať a bolo všetko v pohode až kým ma neoslovil jeden podvodník bol som naivný nechal som sa o.... . Chodili mi upomienky lebo som kvôli nemu som sa oneskoril so splácaním atd no vždy som to ukočíroval tak aby to nešlo do vymahacej kancelárie no potom znova ma o..... a tak znova som sa oneskoril zo splácaním a teda od novembra 2016 som nesplácal tak ako som mal no o všetko daná banka vedel a osoba ktorá ma mala na starosti teda tento moj prípad v banke mi povedala že splácajte teda tak ako sa vám da a tak som začal splácať no po niekolkych mesiacoch ma prekvapil pozdrav z eos ksi a teda preto sa mi to nezdá že či je normálne že tie úroky su až také velké áno čítal som zmluvu ale tam nebolo napísané že to dajú vymáhať eis ksi teda apsoň ja som to tam nepostrehol . Preto sa takto pýtam čí máte s týmto skúsenosti a že čo by ste mi poradili ? za odpoveď ďakujem .
avalik
16.11.17,21:03
ano, neplatis, uroky ti rastu ... citaj zmluvu co si podpisal

doplnenie po doplneni zadania:
este raz si precitaj zmluvu, mas tam uroky, pravo na sankcne uroky ... ty si nedodrzal zmluvu ... urychlene to vyplat, kym sa to nedostane k exekutorovi ... ak sa ti zmluva nezda v poriadku, daj si ju preskumat pravnikovi a ak nie je v poriadku, tak to daj na sud
buchač
17.11.17,10:33
Hm....takže potom podľa Teba je neplatenie pôžičky (prípadne iných náležitostí) je normálne ???

Zaujal by si podobný postoj, ak by Ti nejaký cicinbrus dlhoval pár tisíc éčky ?
Kuwa, šak by si vzal kámošov a rozbil ciferník, že by ho ani Kotleta nespoznal.
pavol54
17.11.17,10:58
zavolal by som bžána ten to vraj má robiť zadarmo
avalik
17.11.17,12:35
doplnila som odpoved
Ing. Ľubomír Janoška
17.11.17,13:49
Nič to nebráni požičiavať peniaze a nepýtať si ich naspäť. Ani úroky.
marleau
17.11.17,14:00
cicnbrus mi nezplatil 25 tisíc eur pri mojej prvej zákazke ako živnostník, štát mi nepomohol, nič sa odvtedy nezmenilo.
marleau
17.11.17,14:01
bavíme sa o neprimeranej odmene pre darmožravú sviňu exekútora
Martin189
11.01.18,18:31
No už som sa poradil s niektorými správnymi ludmi a už viem ako sa mám zachovať. Chcel som tu vypísať litánie :) ale napíšem len jedno okrem eosksi tie spoločnosti ktoré vyvolávajú ľudom a snažia sa vyhrážaním navodiť u ľudí strach že ak nezaplatia svoj dlh hneď tak budú mať problémy so zákonom atď tak sa jedná o psychický nátlak a teda čo môžem poradiť ľudom je to aby sa nedali a aby bojovali za svoje práva tým myslím aktívne vyhľadávali informácie buď tu alebo na fb atd skrátka si myslím že každý problem má riešenie prajem vám všetkým šťastný nový rok 2018 nech sa vám darí :) majte sa :)