janka1979
24.11.17,19:23
krcna chrbtica, zuzene tri stavce na krcnej chrbtice a vyrastky na stavcoch a trpnutie ruky

dobry den chcela by som sa opytat ci mozem ist na invalidny dochodok s krcnou chrbticou na ktorej mam tri stavce zuzene a mam na nich male vyrastky, ktore mi dost zneprijemnuju velku bolest hlavy, a mi trpnu prsty na kolko mi este zistili ze mam golfovy laket a este diagnozu M77,0 a tiez som absolvovala infuzie aj rehabilitaciu na kolko to nepomohlo tak mna ortoped zase poslal na rengenovu terapiu a tiez sa liecim na slabu imunitu stitnej zlazy, kde mam aj stumu zvacsenu . mam trpnutie ruky pravej pri com ledvaj nieco chytim do nej vsetko mi z ruky pada, diagnozy mam, M54.2 osteochondrosis intervert.C5-C7 s blokom a CBS diagnoza.M50.1, M53.1 a M54.2. s tymito mojimi diagnozami by som sa chcela opytat ci by som mohla poziadat o invalidny dochodok . Za vsetku odpoved Vam pekne Dakujem .janka
veronikasad
24.11.17,18:33
Požiadať môžeš, o invalidite rozhodne posudkový lekár sociálnej poisťovne na základe správy o zdravotnom stave, ktorú vypracuje tvoj obvodný lekár a výsledkov odborných vysetreni.