janka1979
30.11.17,19:48
Dobry den tento tyzden som mala v pondelok na ten tenisovy laket oziarenie po ktorom mi hned opuchla od.lakta k prstom ruka prava .lekarka mi povedala ze to mam si odfotit a ukazat svojmu lekarovi to iste som mala aj v stredu a este teraz mam opuchnutu ruko bolest je vecsia ale mam mesiac cakat a az potom mam ist svojmu lekarovi lenze on mna uz chce vidiet v pondelok ze ci to aj zabralo ale lekarka na tom ozarovany povedala ze mama ist knemu az po mesiaci ze teraz tam pojdem zbitocne ze to hned neucinkuje na kolko mi vsetko pada z ruky a co si pozeral lekar ze mna odporuci na invalidny dochodok ale ci mi to uznaju neviem .musim sa ist pytat na magneticku rez.... aby zistili ze co to mam vlaste uz mi to ide aj do laveho lakta ze to je vsetko stej krcnej chrbtice jeden lekar mi odporucuje operaciu krcnej ale jednu pani poznam a ta ostala na tom zle z rukami .preto sa aj bojim ist na tu magneticku rezo.... dakujem za odpovede janka .mam male deti tak sem snimi sama a nechcem aby som musela byt na nekom odkazana .dakujem za kazdu odpoved.janka
Xanti
30.11.17,19:48
Fúha,
no neviem mne tenisový lakeť liečila neurologička rázovou vlnou. A kázala mi "ľadovať" pri bolesti, tj. prikladať ľadové obklady. Mala som stále gélový vankúšik v mrazáku.
Neviem či na ožiarenie ľadový obklad môžeš.