minervacar
03.12.17,16:52
Co sa presne mysli tymto bodom "Prípravu a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál"

Mozem vramci tejto volnej zivnosti robit nasledujuci ukony: opekat akekolvek maso a cibulu na oleji (masti), zohrievat cestoviny vo vode, zohrievat na pare knedliky ci ine.
DamianElias
10.12.17,09:02
Je to z roku 2010 ale malo by to byť aktuálne

Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
V rámci živnostenského oprávnenia je možné vykonávať najmä tieto činnosti:
Pečenie mrazených pekárenských polotovarov (fornetti)
Predaj cukrárenských výrobkov na priamu konzumáciu
Predaj na priamu konzumáciu po domácky vyrobeného vína a s ním spojený predaj sezónnych jedál na priamu konzumáciu, ak sa nevykonáva viac ako
4 mesiace v roku
Prípravu a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
Prípravu a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál
minervacar
10.12.17,19:49
Dakujem za odpoved. No ja sa presne pytam na posledny bod ktory si uviedol. Este aj citacia je rovnaka. Moja otazka je, co do toho zahrna a co je vylucene. Existuje vobec nejaky urad, kt. mi to vie poradit? Uz ma poslali do kelu z niekolkych.